kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti poč.
PF - Starije kadetkinje poč.
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti poč.
LC - Starije kadetkinje poč.
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Mlađi kadeti poč.
KL - Mlađe kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti poč.
KL - Starije kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Stariji kadeti poč. -47
KL - Stariji kadeti poč. -52
KL - Stariji kadeti poč. -57
KL - Stariji kadeti poč. -63
KL - Stariji kadeti poč. -69
KL - Stariji kadeti poč. +69
KL - Stariji kadeti poč. -47
C044
489
1
STEFAN VRCELJ (PALESTR)
94
2
ENIS IZAHIRI (TIGAR)
159
ANDI HASIĆ (KUTINA)
C046
94
3
ENIS IZAHIRI (TIGAR)
159
0
ANDI HASIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ENIS IZAHIRI, TIGAR, Karlovac
2. ANDI HASIĆ, KUTINA
3. STEFAN VRCELJ, PALESTRA
3. ----
KL - Stariji kadeti poč. -52
C047
88
0
ANDRO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
134
3
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
C048
38
0
DAVYD DRYK (TIGAR)
440
3
IVANO STRIGULJICA (PALESTR)
C050
134
3
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
440
0
IVANO STRIGULJICA (PALESTR)
Medalists
1. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
2. IVANO STRIGULJICA, PALESTRA
3. ANDRO ŽUGEČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVYD DRYK, TIGAR, Karlovac
KL - Stariji kadeti poč. -57
C049
271
3
ALEN MIMICA (AKOMSTI)
317
0
DRAGAN GVOIĆ (TIGAR)
37
LEON ARAPOVIĆ (TIGAR)
395
MARO BOSANAC (TGRSL)
42
ANTE MOČILAC (TIGAR)
C051
271
0
ALEN MIMICA (AKOMSTI)
37
3
LEON ARAPOVIĆ (TIGAR)
C052
395
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
42
0
ANTE MOČILAC (TIGAR)
C055
37
1
LEON ARAPOVIĆ (TIGAR)
395
2
MARO BOSANAC (TGRSL)
Medalists
1. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. LEON ARAPOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTE MOČILAC, TIGAR, Karlovac
3. ALEN MIMICA, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
KL - Stariji kadeti poč. -63
C053
84
3
JAKOV JOHA (TIGAR)
234
0
SVEN IVIĆ (PITBUL)
C054
58
0
NOA MIHALIĆ (TIGAR)
210
3
NINO MUŠAC (AKOMSTI)
C056
84
3
JAKOV JOHA (TIGAR)
210
0
NINO MUŠAC (AKOMSTI)
Medalists
1. JAKOV JOHA, TIGAR, Karlovac
2. NINO MUŠAC, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. SVEN IVIĆ, PIT BULL, Split
3. NOA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Stariji kadeti poč. -69
C057
222
0
ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
334
3
TOMA KUJUNDŽIĆ (AKOMSTI)
479
JAKOV JOHA (TIGAR)
413
DOMINIK POGAČIĆ (TIGAR)
209
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
C059
334
3
TOMA KUJUNDŽIĆ (AKOMSTI)
479
0
JAKOV JOHA (TIGAR)
C058
413
0
DOMINIK POGAČIĆ (TIGAR)
209
3
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
C062
334
0
TOMA KUJUNDŽIĆ (AKOMSTI)
209
3
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
Medalists
1. ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
2. TOMA KUJUNDŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. DOMINIK POGAČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. JAKOV JOHA, TIGAR, Karlovac
KL - Stariji kadeti poč. +69
C060
92
0
VITO BUSAK (TIGAR)
235
3
JURA IVIĆ (PITBUL)
C061
65
0
PAVLE VUČINIĆ (TIGAR)
500
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
C064
235
0
JURA IVIĆ (PITBUL)
500
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
Medalists
1. MARJAN BAGAVAC, PALESTRA
2. JURA IVIĆ, PIT BULL, Split
3. PAVLE VUČINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. VITO BUSAK, TIGAR, Karlovac