kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Zabok Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti poč.
PF - Starije kadetkinje poč.
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti poč.
LC - Starije kadetkinje poč.
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Mlađi kadeti poč.
KL - Mlađe kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti poč.
KL - Starije kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Mlađi kadeti poč. -37
KL - Mlađi kadeti poč. -42
KL - Mlađi kadeti poč. -47
KL - Mlađi kadeti poč. -52
KL - Mlađi kadeti poč. -57
KL - Mlađi kadeti poč. +69
KL - Mlađi kadeti poč. -37
C017
436
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
195
0
MIGUEL IVIĆ (ARMUS)
C018
205
3
GABRIJEL ČUBELIĆ (AKOMSTI)
196
0
MATIJA VRABELJ (ARMUS)
C019
175
2
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
193
1
DOMINIK RADAKOVIĆ (ARMUS)
268
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
C020
436
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
205
0
GABRIJEL ČUBELIĆ (AKOMSTI)
C021
175
0
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
268
3
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
C023
436
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
268
0
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
Medalists
1. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
2. ERIK HRNČIĆ, BUJE
3. GABRIJEL ČUBELIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. FRAN SEDLOVSKI, LEON GYM
KL - Mlađi kadeti poč. -42
C022
75
3
IVAN CINDRIĆ (TIGAR)
57
0
ROKO GOJAK (TIGAR)
130
NIKO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
C024
75
0
IVAN CINDRIĆ (TIGAR)
130
3
NIKO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. NIKO ŽUGEČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. IVAN CINDRIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ROKO GOJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Mlađi kadeti poč. -47
C025
446
3
JAKOV PALIJAN (IMPACT)
266
0
DANTE OLUJIĆ MARUŠIĆ (BUJE)
C026
95
0
EDIN IZAHIRI (TIGAR)
120
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
C027
132
0
KARLO ŽANIĆ (ARMUS)
270
3
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
223
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
C028
446
0
JAKOV PALIJAN (IMPACT)
120
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
C029
270
1
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
223
2
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
C031
120
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
223
0
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
Medalists
1. AUGUST LAMBAŠA, DALMATINO
2. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. JAKOV PALIJAN, IMPACT
3. JONA MILADINOVIĆ, BUJE
KL - Mlađi kadeti poč. -52
C030
198
0
VITO KARASMAN (ARMUS)
492
3
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
208
STIPE ZEČIĆ (AKOMSTI)
197
MIHAEL MARIĆ (ARMUS)
458
MARKO KUTIJA (PALESTR)
C032
492
3
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
208
0
STIPE ZEČIĆ (AKOMSTI)
C033
197
0
MIHAEL MARIĆ (ARMUS)
458
3
MARKO KUTIJA (PALESTR)
C036
492
0
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
458
3
MARKO KUTIJA (PALESTR)
Medalists
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MIHAEL MARIĆ, ARMUS
3. STIPE ZEČIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
KL - Mlađi kadeti poč. -57
C034
89
0
GABRIJEL MALBAŠIĆ (TIGAR)
464
3
LAZAR VULETIĆ (PALESTR)
C035
176
3
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
133
0
GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS)
C037
464
0
LAZAR VULETIĆ (PALESTR)
176
3
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
Medalists
1. ILIJA SUHALJ, LEON GYM
2. LAZAR VULETIĆ, PALESTRA
3. GABRIJEL KEREPČIĆ, ARMUS
3. GABRIJEL MALBAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Mlađi kadeti poč. +69
C038
202
0
ANTONIO JELAŠ (ARMUS)
203
3
KARLO BAŠA (ZMAJ)
Medalists
1. KARLO BAŠA, ZMAJ
2. ANTONIO JELAŠ, ARMUS
3. ----
3. ----