kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti poč.
PF - Starije kadetkinje poč.
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti poč.
LC - Starije kadetkinje poč.
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Mlađi kadeti poč.
KL - Mlađe kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti poč.
KL - Starije kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Juniori -57
C078
46
3
LEON NOVOGRADAC (TIGAR)
21
0
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
26
SEJMUR MATKOVIĆ (TIGAR)
C080
46
0
LEON NOVOGRADAC (TIGAR)
26
3
SEJMUR MATKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. SEJMUR MATKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LEON NOVOGRADAC, TIGAR, Karlovac
3. MARKO MIKŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Juniori -63
C081
186
1
MARIJAN SMILJANIĆ (PITBUL)
264
2
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
22
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
C082
25
3
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
211
0
TOMA JERONČIĆ (ARMUS)
121
BARTUL DASOVIĆ (DALMATI)
C083
85
0
MARKO LONČAR (TIGAR)
180
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
498
KLEVIS SEHU (TIGAR)
59
MATA STEPIĆ (TIGAR)
311
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
C084
264
3
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
22
0
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
C085
25
3
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
121
0
BARTUL DASOVIĆ (DALMATI)
C086
180
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
498
0
KLEVIS SEHU (TIGAR)
C087
59
0
MATA STEPIĆ (TIGAR)
311
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
C088
264
2
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
25
1
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
C089
180
0
IAN PRISKIĆ (OFC)
311
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
C090
264
1
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
311
2
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Medalists
1. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
2. ANTONIO BILKIĆ, BUJE
3. IAN PRISKIĆ, OFC
3. ROKO JAKIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Juniori -69
B051
40
0
DAVID LENDLER (TIGAR)
356
3
BRUNO MIRKOVIĆ (KBK FF)
B052
20
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
331
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
B053
128
0
NIKŠA LABUS (TIGAR)
365
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
219
MARKO MOUČKA (CRO)
B054
356
0
BRUNO MIRKOVIĆ (KBK FF)
20
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
B055
365
2
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
219
1
MARKO MOUČKA (CRO)
B057
20
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
365
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Medalists
1. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
2. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. BRUNO MIRKOVIĆ, FIGHT FACTORY - VALPOVO
3. MARKO MOUČKA, CROATIA
KL - Juniori -74
B056
316
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
470
3
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
428
FILIP ČIČEK (IMPACT)
B058
416
0
NIKŠA LABUS (TIGAR)
116
3
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
173
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
B059
470
0
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
428
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
B060
116
0
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
173
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
B062
428
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
173
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
Medalists
1. FILIP ČIČEK, IMPACT
2. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
3. LEON HADŽIĆ, MINOTAUR
3. LUKA BARIĆ, Borac
KL - Juniori -79
B061
93
3
TIN CIBULKA (TIGAR)
41
0
DOMINIK MAGLIČIĆ (TIGAR)
23
MATEJ MEDVED (TIGAR)
B063
93
0
TIN CIBULKA (TIGAR)
23
3
MATEJ MEDVED (TIGAR)
Medalists
1. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
2. TIN CIBULKA, TIGAR, Karlovac
3. DOMINIK MAGLIČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Juniori -84
B064
309
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
332
3
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
39
JAKOV KOSTELAC (TIGAR)
118
MIHAEL MARTINAŠ (BORACPŽ)
397
MATEJ MEDVED (TIGAR)
B066
332
3
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
39
0
JAKOV KOSTELAC (TIGAR)
B065
118
0
MIHAEL MARTINAŠ (BORACPŽ)
397
3
MATEJ MEDVED (TIGAR)
B068
332
2
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
397
1
MATEJ MEDVED (TIGAR)
Medalists
1. DOMAGOJ GORUPEC, ŠKORPION
2. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. JAKOV KOSTELAC, TIGAR, Karlovac
3. MIHAEL MARTINAŠ, Borac
KL - Juniori -89
B067
49
0
DAVID STUPLJANEC (TIGAR)
392
3
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
429
GABRIEL BRAČKO (IMPACT)
63
RILIND ZEKAJ (TIGAR)
425
LEONARDO PASKA (IMPACT)
B069
392
1
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
429
2
GABRIEL BRAČKO (IMPACT)
B070
63
0
RILIND ZEKAJ (TIGAR)
425
3
LEONARDO PASKA (IMPACT)
B073
429
0
GABRIEL BRAČKO (IMPACT)
425
3
LEONARDO PASKA (IMPACT)
Medalists
1. LEONARDO PASKA, IMPACT
2. GABRIEL BRAČKO, IMPACT
3. RILIND ZEKAJ, TIGAR, Karlovac
3. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC