kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Zabok Open 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti poč.
PF - Starije kadetkinje poč.
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti poč.
LC - Starije kadetkinje poč.
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Mlađi kadeti poč.
KL - Mlađe kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti poč.
KL - Starije kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Ml. kadeti poč.-42
PF - Ml. kadetkinje poč.-32
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
PF - Ml. kadetkinje poč.-47
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
PF - Ml. kadeti poč.-42
A026
296
2
VITO MIHELČIĆ (KBK MOS)
352
4
ARIAN MURATI (KBK MOS)
291
MISLAV JURČIĆ (KBK MOS)
A028
352
8
ARIAN MURATI (KBK MOS)
291
5
MISLAV JURČIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ARIAN MURATI, MOSLAVAC
2. MISLAV JURČIĆ, MOSLAVAC
3. VITO MIHELČIĆ, MOSLAVAC
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.-32
A034
343
1
HANA MIKULEC (BUŠIDO)
152
5
EMA HARMICAR (KUTINA)
A035
153
10
DORA FRECE (KUTINA)
402
14
TENA HRVOJEVIĆ (TGRSL)
A038
152
7
EMA HARMICAR (KUTINA)
402
5
TENA HRVOJEVIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. EMA HARMICAR, KUTINA
2. TENA HRVOJEVIĆ, TIGAR, Slunj
3. HANA MIKULEC, BUŠIDO
3. DORA FRECE, KUTINA
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
A036
313
2
EVA MARKOVIĆ (KBK MOS)
405
12
ELENA LUCIĆ (TGRSL)
A037
412
3
PATRICIJA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
467
8
KORINA MAMIĆ (PALESTR)
A039
405
8
ELENA LUCIĆ (TGRSL)
467
5
KORINA MAMIĆ (PALESTR)
Osvajači medalja
1. ELENA LUCIĆ, TIGAR, Slunj
2. KORINA MAMIĆ, PALESTRA
3. EVA MARKOVIĆ, MOSLAVAC
3. PATRICIJA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
A040
161
10
ELISA BERTOŠA (ZEUS)
151
3
BARBARA SIMONOVIĆ (KUTINA)
A041
409
1
MIA MOĆAN (TGRSL)
288
6
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
A042
404
0
LUCE KOS (TGRSL)
285
5
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
150
GABRIELA STARČEVIĆ (KUTINA)
A043
161
2
ELISA BERTOŠA (ZEUS)
288
3
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
A044
285
3
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
150
8
GABRIELA STARČEVIĆ (KUTINA)
A047
288
14
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
150
3
GABRIELA STARČEVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ARIJANA MILETIĆ, MOSLAVAC
2. GABRIELA STARČEVIĆ, KUTINA
3. ELISA BERTOŠA, ZEUS
3. KATARINA KATANIĆ, MOSLAVAC
PF - Ml. kadetkinje poč.-47
A045
76
3
ELLA GOLAC (TIGAR)
289
6
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
A046
411
0
SARA PERUŠIĆ (TIGAR)
105
6
KARLA PTIČAR (ZMAJ)
A050
289
6
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
105
12
KARLA PTIČAR (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. KARLA PTIČAR, ZMAJ
2. ARIJANA MILETIĆ, MOSLAVAC
3. SARA PERUŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ELLA GOLAC, TIGAR, Karlovac
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
A048
290
0
ANA KATANIĆ (KBK MOS)
60
6
DORA TRUBIĆ (TIGAR)
A049
292
6
LEONA MARTINIĆ (KBK MOS)
111
8
NICOL PAPEŠ (ZMAJ)
A052
60
1
DORA TRUBIĆ (TIGAR)
111
11
NICOL PAPEŠ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. NICOL PAPEŠ, ZMAJ
2. DORA TRUBIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LEONA MARTINIĆ, MOSLAVAC
3. ANA KATANIĆ, MOSLAVAC