kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenice početnice-22
PF - Učenice početnice-28
PF - Učenice početnice-32
PF - Učenice početnice+32
PF - Učenice početnice-22
1027
161
15
MIA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
58
5
LARISA DEBELJAK (KRAPINA)
1028
63
0
PETRA MARIJA POSLONČEC (KRAPINA)
252
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
1030
161
3
MIA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
252
11
DORA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. MIA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula
3. PETRA MARIJA POSLONČEC, KRAPINA
3. LARISA DEBELJAK, KRAPINA
PF - Učenice početnice-28
1031
159
7
ERIN ARMAN (ZEUS)
65
8
KARLA POSLONČEC (KRAPINA)
179
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
1032
417
4
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
342
6
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
60
LAURA DEBELJAK (KRAPINA)
1033
65
0
KARLA POSLONČEC (KRAPINA)
179
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
1034
342
6
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
60
0
LAURA DEBELJAK (KRAPINA)
1036
179
13
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
342
15
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
Medalists
1. ELENA HUDIN, KBV Ormož
2. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
3. LAURA DEBELJAK, KRAPINA
3. KARLA POSLONČEC, KRAPINA
PF - Učenice početnice-32
1035
449
1
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
54
6
AURORA KRSTIĆ (KRAPINA)
1037
153
6
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
406
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
1038
156
0
MELISA ČEKO (BUJE)
180
0
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
154
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
1039
54
7
AURORA KRSTIĆ (KRAPINA)
153
8
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
1040
180
0
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
154
0
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
1042
153
0
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
180
0
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
2. LINDA RADEŠIĆ, BUJE
3. MARTA RADEŠIĆ, BUJE
3. AURORA KRSTIĆ, KRAPINA
PF - Učenice početnice+32
1041
111
1
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
258
2
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1043
344
13
ANA HUDIN (ORMOŽ)
181
14
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
1044
78
3
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
450
1
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
199
TIFFANY CVETANOVIĆ PAVIĆ (GLINA)
1045
258
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
181
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
1046
78
6
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
199
0
TIFFANY CVETANOVIĆ PAVIĆ (GLINA)
1048
181
3
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
78
2
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
Medalists
1. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
2. TAJA ŠIBILA, PTUJ
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. TIFFANY CVETANOVIĆ PAVIĆ, GLINA