kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
LC - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTONIO JURMAN
PLANET SPORT
LC-SKAD-M-52, LC-SKAD-M-57
4
4
7
0
5
2.
MARKO DŽIN
PLANET SPORT
LC-SKAD-M+69
3
3
6
0
6
3.
STJEPAN SEDAK
ZMAJ
LC-SKAD-M-47
2
2
5
0
4
4.
JOSIP PEREMIN
ARMUS
LC-SKAD-M-42
1
1
3
0
3
5.
ERIK BUZA
ARMUS
LC-SKAD-M-57
3
2
4
0
2
6.
DUJE IVAS
HBD
LC-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
7.
PATRIK BUZA
ARMUS
LC-SKAD-M-57
2
1
1
0
-1
8.
DENIS PRELOG
KBK Power kick Murska Sobota
LC-SKAD-M-52
2
1
2
0
-2
9.
IVAN MEŠTROVIĆ
ZMAJ
LC-SKAD-M-42
2
1
0
0
-3
10.
LEON BONNO PERAČIĆ
PREDATOR
LC-SKAD-M+69
1
0
0
0
0
11.
MARKO KOKIC
PRETORIAN
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
0
12.
NEJC KOROTAJ
KBV Ormož
LC-SKAD-M-52
1
0
0
0
0
13.
PATRIK FERENČIĆ
ZMAJ
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
0
14.
TEO GRGIĆ
TOMISLAV GYM
LC-SKAD-M-42
1
0
0
0
0
15.
LUKA KLIŠANIĆ
ARMUS
LC-SKAD-M-52
1
0
1
0
-1
16.
MISLAV JAIĆ
MOSLAVAC
LC-SKAD-M-47
1
0
1
0
-1
17.
ALEN BRATINŠČAK
KBV Ormož
LC-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
18.
ENIO DUKIC
PRETORIAN
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
19.
LEO MAJSTOROVIĆ
MOSLAVAC
LC-SKAD-M-47
1
0
0
0
-3
20.
MIHAEL MIŠKOVIĆ
MOSLAVAC
LC-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
LC - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ
BTI
LC-SKAD-Ž-50
2
2
6
0
6
2.
LEA BERKE
KBK Power kick Murska Sobota
LC-SKAD-Ž+65
1
1
0
0
0
3.
VALENTINA BOLTUŽIĆ
DRAGON&SOKOL
LC-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
0
4.
ANA SOVEC
ZMAJ
LC-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-3
5.
MATEA ZEBA
BTI
LC-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-3
LC - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTONIO SVRAČAK
HBD
LC-JUN-M-74
2
2
5
0
4
2.
KARLO STUBIČAN
ZMAJ
LC-JUN-M-69
2
2
3
0
3
3.
LUCIANO SVRAČAK
HBD
LC-JUN-M-74
2
1
4
0
2
4.
ENRIKO KRLUK
HBD
LC-JUN-M-69
1
0
0
0
0
5.
DAVID LINC
LAV, Pula
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
6.
DORIAN PETROVIĆ
KVARNER
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
7.
STIPE FISTONIĆ
HBD
LC-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
LC - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KARLO STUBIČAN
ZMAJ
LC-SEN-M-69
2
2
6
0
6
2.
VITO ČURIN
PTUJ
LC-SEN-M-79
2
2
6
0
6
3.
IVAN SOVEC
ZMAJ
LC-SEN-M-63
1
1
3
0
3
4.
DANIEL CAR
ZMAJ
LC-SEN-M-74, LC-SEN-M-79
2
1
3
0
0
5.
ANTONIO ČALETA
HBD
LC-SEN-M-79
2
1
0
0
-3
6.
MARIO MARŠAL
KVARNER
LC-SEN-M-69, LC-SEN-M-74
2
0
0
0
-6
7.
PAOLO FRANKO
KVARNER
LC-SEN-M-63, LC-SEN-M-69
2
0
0
0
-6
8.
STJEPAN FEREK JAMBREK
NINJA
LC-SEN-M-79
1
0
0
0
0
LC - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DIANA MLADIĆ
ZMAJ
LC-SEN-Ž-60, LC-SEN-Ž-65
2
2
3
0
3
2.
INA MILOHANIĆ
PREDATOR
LC-SEN-Ž+70
1
1
2
0
1
3.
KARLA BARTOLIN
NINJA
LC-SEN-Ž+70
2
1
4
0
2
4.
ANTONELA HREN
ZMAJ
LC-SEN-Ž-60
2
1
3
0
0
5.
MAJA ČREŠNJOVNJAK
KBK Power kick Murska Sobota
LC-SEN-Ž-65
1
0
0
0
0
6.
KAROLINA ADAMOVIĆ-PETROVIĆ
DRAGON&SOKOL
LC-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-3
7.
OLIVIJA LEDINŠČAK
ZMAJ
LC-SEN-Ž-60
1
0
0
0
-3