kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
PF - Učenici početnici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KARLO NOVAK
KUTINA
PF-DJ-P-M+32
3
3
35
0
17
2.
KARLO ŠUBERT
PAKRAC
PF-DJ-P-M-28
2
2
22
0
20
3.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-P-M-22
1
1
7
0
1
4.
JOSIP ŠTEFANAC
TIGAR, Slunj
PF-DJ-P-M-32, PF-DJ-P-M+32
5
4
38
0
14
5.
ANTONI OBROVAC
TIGAR, Slunj
PF-DJ-P-M+32
2
1
15
0
4
6.
ROMAN POŽGAJ
BUŠIDO
PF-DJ-P-M-22
2
1
12
0
3
7.
MATKO PREBEG
KUTINA
PF-DJ-P-M+32
2
1
6
0
0
8.
EVAN MARK MORATTO
LAV, Medulin
PF-DJ-P-M-28
2
1
16
0
-2
9.
KRISTIJAN KOPREK
KUTINA
PF-DJ-P-M-32
2
1
10
0
-9
10.
BORNA KLOBUČAR
Wushu klub Kobra Glina
PF-DJ-P-M-32
1
0
7
0
-1
11.
MATIJA PTIČAR
KUTINA
PF-DJ-P-M+32
1
0
4
0
-2
12.
MARKO MILEVOJ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-P-M-22
1
0
2
0
-4
13.
JAN MIKULIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-P-M-32
1
0
4
0
-5
14.
MISLAV MATANIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-P-M+32
1
0
4
0
-6
15.
ANDRIJA KNEZEVIC
BROD
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-6
16.
VIKTOR BRZOJA
VELEBIT
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-6
17.
JAN TUŠEK
KRAPINA
PF-DJ-P-M-28
1
0
7
0
-8
18.
PETAR BERVIDA
KUTINA
PF-DJ-P-M-28
1
0
1
0
-10
PF - Učenice početnice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ENA ČORAK
KUTINA
PF-DJ-P-Ž-32
3
3
24
0
14
2.
PETRA MIKULIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-P-Ž+32
2
2
20
0
17
3.
ANĐELINA FILIPOVIĆ
KUTINA
PF-DJ-P-Ž-28
2
2
15
0
9
4.
HANA ZUBER
PLANET SPORT
PF-DJ-P-Ž-28
2
1
15
0
-1
5.
ANA PRAVICA
BTI
PF-DJ-P-Ž+32
2
1
6
0
-1
6.
LANA PURETA
KUTINA
PF-DJ-P-Ž-32
2
1
12
0
-3
7.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-P-Ž-32, PF-DJ-P-Ž+32
2
0
5
0
-9
8.
NICOL PERAČIĆ
PREDATOR
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
4
0
-1
9.
ANA HUDIN
KBV Ormož
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
8
0
-3
10.
SARA JOVIĆ
PAKRAC
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
4
0
-5
11.
ELENA HUDIN
KBV Ormož
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
6
0
-7
12.
TARA GAĆEŠA
KUTINA
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
3
0
-10
PF - Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TEO GRGIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-M+32
3
3
15
0
15
2.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-M-22
2
2
12
0
12
3.
TEO SLADOVIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-M-25
1
1
16
0
5
4.
LEON NOVAK
BTI
PF-DJ-M-32
3
2
17
0
8
5.
ŠIMUN BARIĆ
HBD
PF-DJ-M-32, PF-DJ-M+32
3
2
16
0
7
6.
OLIVER KRNIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-M+32
3
2
10
0
-4
7.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-M+32
2
1
9
0
5
8.
LUKA NESEK
BTI
PF-DJ-M-28
2
1
23
0
3
9.
MARINO STORIĆ
HBD
PF-DJ-M-28, PF-DJ-M-32
2
1
22
0
3
10.
BENJAMIN GOJŠIĆ
NINJA
PF-DJ-M+32
2
1
5
0
1
11.
GABRIEL MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-DJ-M+32
2
1
8
0
-5
12.
ANDRIJA KNEZEVIC
BROD
PF-DJ-M+32
2
1
0
0
-6
13.
FILIP BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-M-32
2
1
0
0
-6
14.
MAKSIM ŠENJUG
ZMAJ
PF-DJ-M-32, PF-DJ-M+32
2
0
0
0
0
15.
DAVID MALINARIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-M-22, PF-DJ-M-25
2
0
11
0
-11
16.
PATRIK SLADOVIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-M+32
1
0
7
0
-1
17.
VIKTOR BRZOJA
VELEBIT
PF-DJ-M+32
1
0
1
0
-4
18.
JAN MIKULIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-M-32
1
0
0
0
-6
19.
MARKO MILEVOJ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-M-22
1
0
0
0
-6
20.
JAN TUŠEK
KRAPINA
PF-DJ-M-28
1
0
2
0
-10
PF - Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ELENA ČVEK
BTI
PF-DJ-Ž-25, PF-DJ-Ž-28
5
5
50
0
35
2.
ANTONELA CESAREC
KRAPINA
PF-DJ-Ž-32, PF-DJ-Ž+32
4
4
25
0
20
3.
BEATA IVAS
HBD
PF-DJ-Ž-25, PF-DJ-Ž-28
4
2
21
0
-7
4.
NIKA PAVIČIĆ
VELEBIT
PF-DJ-Ž-32
2
1
13
0
7
5.
NICOL PERAČIĆ
PREDATOR
PF-DJ-Ž-28
2
1
14
0
-6
6.
VIKTORIJA KAMPIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-Ž-25, PF-DJ-Ž-28
2
0
10
0
-9
7.
HANA ZUBER
PLANET SPORT
PF-DJ-Ž-28
1
0
11
0
-1
8.
BARBARA BUNJEVAC
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-Ž+32
1
0
3
0
-5
9.
MARIELA KUŠAN
BTI
PF-DJ-Ž-28
1
0
3
0
-5
10.
MELANI HALAPIR
BTI
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
-6
11.
PETRA MIKULIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-Ž+32
1
0
0
0
-6
12.
EMILI HALAPIR
BTI
PF-DJ-Ž-28
1
0
3
0
-7
13.
LORENA ZEBA
BTI
PF-DJ-Ž-32
1
0
1
0
-10
PF - Ml. kadeti poč.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LEON BONNO PERAČIĆ
PREDATOR
PF-MKAD-P-M+47
2
2
13
0
10
2.
SANDI STENTA
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-M-28
1
1
8
0
3
3.
GABRIEL MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-P-M-37
1
1
5
0
2
4.
DEAN VIRAG
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-M+47
2
1
3
0
-1
5.
MAEL MILIČEVIĆ MORATTO
LAV, Pula
PF-MKAD-P-M-37
1
0
3
0
-2
6.
LUKA ZGURIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-MKAD-P-M+47
1
0
0
0
-2
7.
LEONE ZUBIĆ
BTI
PF-MKAD-P-M-28
1
0
5
0
-3
8.
NOEL KUDIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-P-M+47
1
0
2
0
-7
PF - Ml. kadetkinje poč.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PETRA MIKULIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-P-Ž-37
3
3
25
0
11
2.
LAURA KRALJ
NINJA
PF-MKAD-P-Ž-47
2
2
8
0
2
3.
SARA KUTIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-Ž+47
1
1
5
0
4
4.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-Ž-47
3
2
23
0
4
5.
ŠTEFANIJA RUKAVINA
Wushu klub Kobra Glina
PF-MKAD-P-Ž-37
2
1
6
0
-3
6.
EMA KATIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-P-Ž-47, PF-MKAD-P-Ž+47
3
1
18
0
0
7.
MANDA JOZIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
0
0
0
8.
MARIJA ERSTIC
PRETORIAN
PF-MKAD-P-Ž-47
1
0
8
0
-1
9.
SARAH BUDIČIN
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-Ž-47
1
0
1
0
-1
10.
EVA UHAČ
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
7
0
-2
11.
NIKA PAVIČIĆ
VELEBIT
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
1
0
-6
12.
KORINA VIŠKOVIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-Ž+47
1
0
4
0
-8
PF - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ROKO ŠARIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
6
6
35
0
31
2.
MAKSIM ŠENJUG
ZMAJ
PF-MKAD-M-32
3
3
19
0
16
3.
ŠIMUN FILIPOVIĆ
KUTINA
PF-MKAD-M+47
2
2
13
0
11
4.
TILEN REPINA
PTUJ
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
5
4
21
0
16
5.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
7
5
35
0
13
6.
TVRTKO ŠARIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-M-28, PF-MKAD-M-32
3
2
14
0
9
7.
ANEJ PIVEC
PTUJ
PF-MKAD-M-47
3
2
14
0
3
8.
BORNA STAKOR
MOSLAVAC
PF-MKAD-M-37
2
1
15
0
5
9.
NINO BRATUŠEK
PTUJ
PF-MKAD-M+47
2
1
6
0
-1
10.
LEONARDO ČVEK
BTI
PF-MKAD-M-37
2
1
12
0
-4
11.
SANDI STENTA
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-28
2
1
9
0
-4
12.
LUCIJAN VODAS
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-M-42
2
1
5
0
-5
13.
NENO KURTANJEK
ZMAJ
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
3
1
17
0
-4
14.
TEO GRGIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
3
1
9
0
-7
15.
PATRIK JAKOPOVIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
2
0
0
0
-11
16.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
2
0
2
0
-14
17.
MICHAEL STENTA
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-42
1
0
4
0
-1
18.
KARLO SLUNJSKI
NINJA
PF-MKAD-M-42
1
0
3
0
-1
19.
IVAN UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-M-28
1
0
7
0
-2
20.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-MKAD-M-47
1
0
2
0
-3
21.
ŠIMUN BARIĆ
HBD
PF-MKAD-M-32
1
0
4
0
-4
22.
DARIO GLOGOŠKI
NINJA
PF-MKAD-M-47
1
0
3
0
-4
23.
ENIO DUKIC
PRETORIAN
PF-MKAD-M+47
1
0
2
0
-4
24.
ALEN LOVRENČIĆ
KUTINA
PF-MKAD-M-37
1
0
1
0
-5
25.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-6
26.
ALEKSANDER GLAVIČIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-6
27.
BENJAMIN GOJŠIĆ
NINJA
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-6
28.
DEAN VIRAG
PLANET SPORT
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
29.
IVAN MEŠTROVIĆ
ZMAJ
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-6
PF - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
STAŠA ŠTERN
PTUJ
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
7
7
33
0
28
2.
VALENTINA BOLTUŽIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-MKAD-Ž+47
1
1
6
0
1
3.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37
6
5
13
0
10
4.
LARA RADOČAJ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-47, PF-MKAD-Ž+47
3
2
25
0
14
5.
ANA SOVEC
ZMAJ
PF-MKAD-Ž-42
3
2
7
0
0
6.
GABRIJELA KOSANOVIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-Ž-37
2
1
6
0
4
7.
IVANA MIŠKOVIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-Ž+47
2
1
14
0
2
8.
MIHAELA TOPALLI
PRETORIAN
PF-MKAD-Ž-32
2
1
5
0
2
9.
MARIJA ERSTIC
PRETORIAN
PF-MKAD-Ž-47
2
1
8
0
-5
10.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-37
2
1
0
0
-7
11.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
3
1
8
0
3
12.
CHIARA IVAS
HBD
PF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-47
2
0
4
0
-5
13.
SARA KRZNAR
NINJA
PF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37
2
0
0
0
-6
14.
MANDA JOZIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
0
15.
ANTONELA CESAREC
KRAPINA
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-2
16.
LINA RADMAN
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-Ž-42
1
0
2
0
-3
17.
EMA ŽITNJAK
BTI
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-3
18.
PETRA MIKULIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-5
19.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-6
20.
SARAH BUDIČIN
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-6
21.
EVA UHAČ
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-7
22.
SARA KUTIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-47
1
0
1
0
-9
PF - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTONIO JURMAN
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-52, PF-SKAD-M-57
4
4
28
0
24
2.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
2
2
14
0
11
3.
MARKO DŽIN
PLANET SPORT
PF-SKAD-M+69
2
2
12
0
7
4.
MARTIN MAJSEC
BTI
PF-SKAD-M-47
2
2
7
0
4
5.
NIKO RITLOP
PTUJ
PF-SKAD-M-69
1
1
6
0
6
6.
MARTIN FIKET
BTI
PF-SKAD-M-63
1
1
1
0
1
7.
FILIP GRBIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-52, PF-SKAD-M-57
4
2
18
0
0
8.
IVAN MEŠTROVIĆ
ZMAJ
PF-SKAD-M-42
2
1
9
0
0
9.
MIHAEL MIŠAK
BUŠIDO
PF-SKAD-M-47
2
1
3
0
0
10.
LOREN DOMBA
LAV, Pula
PF-SKAD-M-52
2
1
9
0
-2
11.
VALENTINO JANJAC
HBD
PF-SKAD-M-69
2
1
5
0
-4
12.
NEJC KOROTAJ
KBV Ormož
PF-SKAD-M-52, PF-SKAD-M-57
3
1
10
0
-8
13.
FRAN PEČEK
KUTINA
PF-SKAD-M-57
1
0
7
0
-1
14.
PATRIK ŠULEK
PTUJ
PF-SKAD-M+69
1
0
5
0
-1
15.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-SKAD-M-47
1
0
2
0
-1
16.
MARKO KOKIC
PRETORIAN
PF-SKAD-M-63
1
0
0
0
-1
17.
DOMINIK MAJERIĆ
BUŠIDO
PF-SKAD-M-69
1
0
3
0
-2
18.
MISLAV JAIĆ
MOSLAVAC
PF-SKAD-M-47
1
0
3
0
-3
19.
ALEKSANDER GLAVIČIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
0
3
0
-5
20.
KARLO BRLEK
BTI
PF-SKAD-M-42
1
0
2
0
-6
21.
DAVID LINC
LAV, Pula
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-6
22.
MATEJ KAŠTIGAR
LAV, Medulin
PF-SKAD-M-57
1
0
0
0
-6
23.
VEDRAN MARŠAL
KVARNER
PF-SKAD-M-52
1
0
1
0
-7
PF - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATEA ZEBA
BTI
PF-SKAD-Ž-46
1
1
10
0
9
2.
DORIS TKALČEVIĆ
BTI
PF-SKAD-Ž-65
1
1
6
0
4
3.
LARA VUZEM VAJDA
PTUJ
PF-SKAD-Ž-55
1
1
4
0
3
4.
NATALY STANIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-Ž-55, PF-SKAD-Ž-60
2
1
4
0
-1
5.
MANUELA MEDIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-Ž-60
1
0
1
0
-2
6.
PETRA FIKET
BTI
PF-SKAD-Ž-65
1
0
2
0
-4
7.
FRANCISKA KONČEVSKI
BTI
PF-SKAD-Ž-46
1
0
1
0
-9
PF - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATEO ĐUDARIĆ
MOSLAVAC
PF-JUN-M-69
2
2
12
0
3
2.
HEIKO LANGBAUER
ASKO KICKBOXEN HUETTER
PF-JUN-M+94
1
1
11
0
5
3.
MARKO DŽIN
PLANET SPORT
PF-JUN-M-74
1
1
6
0
2
4.
E-MANUEL BRANDL
ASKO KICKBOXEN HUETTER
PF-JUN-M-69, PF-JUN-M-74
2
0
9
0
-4
5.
ROKO BRENKOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-M-69
1
0
4
0
-1
6.
VALENTINO PARAGI
PAKRAC
PF-JUN-M+94
1
0
6
0
-5
PF - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ
BTI
PF-JUN-Ž-50
2
2
14
0
12
2.
KARMEN GALAC
VELEBIT
PF-JUN-Ž+70
1
1
6
0
6
3.
MATEA ZEBA
BTI
PF-JUN-Ž-50
1
0
2
0
-6
4.
ANITA SANTOR
BROD
PF-JUN-Ž+70
1
0
0
0
-6
5.
FRANCISKA KONČEVSKI
BTI
PF-JUN-Ž-50
1
0
0
0
-6
PF - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARINO FARAGUNA
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-74, PF-SEN-M-79
3
3
18
0
13
2.
VITO ČURIN
PTUJ
PF-SEN-M-84
2
2
15
0
8
3.
ANDREAS HOFER
ASKO KICKBOXEN HUETTER
PF-SEN-M-79, PF-SEN-M-84
3
1
18
0
3
4.
STJEPAN FEREK JAMBREK
NINJA
PF-SEN-M-79, PF-SEN-M-84
2
0
4
0
-12
5.
ROKO BRENKOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-74
1
0
0
0
-4
6.
LUKA HODAK
PAKRAC
PF-SEN-M-79
1
0
1
0
-8
PF - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KARMEN GALAC
VELEBIT
PF-SEN-Ž+70
2
2
15
0
12
2.
KARLA BARTOLIN
NINJA
PF-SEN-Ž+70
2
1
9
0
0
3.
ANA CESAREC
KRAPINA
PF-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-6
4.
ANITA ŠANTOR
BROD
PF-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-6
PF - Učenici početnici, PF - Učenice početnice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KUTINA
10
1.
14
1.
24
3
2
3
1.
2.
TIGAR, Slunj
9
2.
0
8.
9
1
1
1
2.
3.
TOMISLAV GYM
1
7.
5
2.
6
1
0
1
3.
4.
LAV, Pula
5
3.
0
8.
5
1
0
0
4.
5.
PAKRAC
5
3.
0
8.
5
1
0
0
4.
6.
BUŠIDO
3
5.
0
8.
3
0
1
0
6.
7.
LAV, Medulin
3
5.
0
8.
3
0
1
0
6.
8.
BTI
0
11.
3
3.
3
0
1
0
6.
9.
PLANET SPORT
0
11.
3
3.
3
0
1
0
6.
10.
BUDOKAI LABIN
1
7.
2
5.
3
0
0
3
10.
11.
KBV Ormož
0
11.
2
5.
2
0
0
2
11.
12.
KRAPINA
1
7.
0
8.
1
0
0
1
12.
13.
Wushu klub Kobra Glina
1
7.
0
8.
1
0
0
1
12.
14.
PREDATOR
0
11.
1
7.
1
0
0
1
12.
15.
BROD
0
11.
0
8.
0
0
0
0
15.
16.
VELEBIT
0
11.
0
8.
0
0
0
0
15.
PF - Učenici, PF - Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BTI
6
3.
13
1.
19
2
2
3
1.
2.
HBD
10
1.
4
3.
14
2
1
1
2.
3.
KRAPINA
1
8.
10
2.
11
2
0
1
3.
4.
TOMISLAV GYM
6
3.
3
4.
9
1
1
1
4.
5.
BUDOKAI LABIN
9
2.
0
9.
9
0
2
3
5.
6.
DRAGON&SOKOL
5
5.
0
9.
5
1
0
0
6.
7.
LAV, Pula
5
5.
0
9.
5
1
0
0
6.
8.
IVANIĆ GRAD
3
7.
1
7.
4
0
1
1
8.
9.
TIGAR, Slunj
0
10.
3
4.
3
0
1
0
9.
10.
VELEBIT
0
10.
3
4.
3
0
1
0
9.
11.
NINJA
1
8.
0
9.
1
0
0
1
11.
12.
PREDATOR
0
10.
1
7.
1
0
0
1
11.
13.
BROD
0
10.
0
9.
0
0
0
0
13.
14.
PLANET SPORT
0
10.
0
9.
0
0
0
0
13.
15.
ZMAJ
0
10.
0
9.
0
0
0
0
13.
PF - Ml. kadeti poč., PF - Ml. kadetkinje poč.
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PLANET SPORT
8
1.
10
1.
18
2
2
2
1.
2.
TIGAR, Slunj
5
2.
3
4.
8
1
1
0
2.
3.
TOMISLAV GYM
0
8.
6
2.
6
1
0
1
3.
4.
PREDATOR
5
2.
0
8.
5
1
0
0
4.
5.
NINJA
0
8.
5
3.
5
1
0
0
4.
6.
BTI
3
4.
0
8.
3
0
1
0
6.
7.
LAV, Pula
3
4.
0
8.
3
0
1
0
6.
8.
Wushu klub Kobra Glina
0
8.
3
4.
3
0
1
0
6.
9.
BUDOKAI LABIN
1
6.
0
8.
1
0
0
1
9.
10.
DRAGON&SOKOL
1
6.
0
8.
1
0
0
1
9.
11.
PRETORIAN
0
8.
1
6.
1
0
0
1
9.
12.
VELEBIT
0
8.
1
6.
1
0
0
1
9.
PF - Mlađi kadeti, PF - Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PTUJ
14
2.
10
1.
24
3
3
0
1.
2.
IVANIĆ GRAD
18
1.
0
11.
18
3
0
3
2.
3.
PLANET SPORT
10
3.
2
8.
12
0
3
3
3.
4.
NINJA
0
11.
9
2.
9
1
1
1
4.
5.
ZMAJ
5
4.
3
7.
8
1
1
0
5.
6.
TIGAR, Slunj
0
11.
7
3.
7
1
0
2
6.
7.
PRETORIAN
1
8.
6
4.
7
0
2
1
7.
8.
KUTINA
5
4.
0
11.
5
1
0
0
8.
9.
DRAGON&SOKOL
0
11.
5
5.
5
1
0
0
8.
10.
MOSLAVAC
1
8.
4
6.
5
0
1
2
10.
11.
BTI
1
8.
2
8.
3
0
0
3
11.
12.
LAV, Pula
2
6.
0
11.
2
0
0
2
12.
13.
TOMISLAV GYM
2
6.
0
11.
2
0
0
2
12.
14.
HBD
0
11.
1
10.
1
0
0
1
14.
15.
BUDOKAI LABIN
0
11.
0
11.
0
0
0
0
15.
16.
KRAPINA
0
11.
0
11.
0
0
0
0
15.
PF - Stariji kadeti, PF - Starije kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BTI
11
2.
16
1.
27
4
2
1
1.
2.
PLANET SPORT
15
1.
0
4.
15
3
0
0
2.
3.
LAV, Pula
3
7.
11
2.
14
1
2
3
3.
4.
PTUJ
8
4.
5
3.
13
2
1
0
4.
5.
BUDOKAI LABIN
10
3.
0
4.
10
1
1
2
5.
6.
BUŠIDO
4
5.
0
4.
4
0
1
1
6.
7.
KBV Ormož
4
5.
0
4.
4
0
1
1
6.
8.
HBD
3
7.
0
4.
3
0
1
0
8.
9.
PRETORIAN
3
7.
0
4.
3
0
1
0
8.
10.
ZMAJ
3
7.
0
4.
3
0
1
0
8.
11.
LAV, Medulin
1
11.
0
4.
1
0
0
1
11.
12.
MOSLAVAC
1
11.
0
4.
1
0
0
1
11.
13.
KUTINA
0
13.
0
4.
0
0
0
0
13.
14.
KVARNER
0
13.
0
4.
0
0
0
0
13.
PF - Juniori, PF - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ASKO KICKBOXEN HUETTER
11
1.
0
4.
11
1
2
0
1.
2.
BTI
0
6.
9
1.
9
1
1
1
2.
3.
MOSLAVAC
5
2.
0
4.
5
1
0
0
3.
4.
PLANET SPORT
5
2.
0
4.
5
1
0
0
3.
5.
VELEBIT
0
6.
5
2.
5
1
0
0
3.
6.
PAKRAC
3
4.
0
4.
3
0
1
0
6.
7.
BROD
0
6.
3
3.
3
0
1
0
6.
8.
BUDOKAI LABIN
1
5.
0
4.
1
0
0
1
8.
PF - Seniori, PF - Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BUDOKAI LABIN
13
1.
0
5.
13
2
1
0
1.
2.
NINJA
4
3.
3
2.
7
0
2
1
2.
3.
PTUJ
5
2.
0
5.
5
1
0
0
3.
4.
VELEBIT
0
6.
5
1.
5
1
0
0
3.
5.
ASKO KICKBOXEN HUETTER
4
3.
0
5.
4
0
1
1
5.
6.
BROD
0
6.
1
3.
1
0
0
1
6.
7.
KRAPINA
0
6.
1
3.
1
0
0
1
6.
8.
PAKRAC
1
5.
0
5.
1
0
0
1
6.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BTI
21
4.
43
1.
64
7
7
8
1.
2.
PLANET SPORT
38
1.
15
3.
53
6
6
5
2.
3.
PTUJ
27
3.
15
3.
42
6
4
0
3.
4.
BUDOKAI LABIN
35
2.
2
18.
37
3
4
10
4.
5.
KUTINA
15
7.
14
5.
29
4
2
3
5.
6.
LAV, Pula
18
6.
11
9.
29
3
3
5
6.
7.
TIGAR, Slunj
14
9.
13
8.
27
3
3
3
7.
8.
TOMISLAV GYM
9
11.
14
5.
23
3
1
5
8.
9.
IVANIĆ GRAD
21
4.
1
21.
22
3
1
4
9.
10.
NINJA
5
17.
17
2.
22
2
3
3
10.
11.
HBD
13
10.
5
12.
18
2
2
2
11.
12.
ASKO KICKBOXEN HUETTER
15
7.
0
22.
15
1
3
1
12.
13.
VELEBIT
0
24.
14
5.
14
2
1
1
13.
14.
KRAPINA
2
22.
11
9.
13
2
0
3
14.
15.
DRAGON&SOKOL
6
16.
5
12.
11
2
0
1
15.
16.
ZMAJ
8
13.
3
16.
11
1
2
0
16.
17.
MOSLAVAC
7
14.
4
14.
11
1
1
3
17.
18.
PRETORIAN
4
19.
7
11.
11
0
3
2
18.
19.
PAKRAC
9
11.
0
22.
9
1
1
1
19.
20.
PREDATOR
5
17.
2
18.
7
1
0
2
20.
21.
BUŠIDO
7
14.
0
22.
7
0
2
1
21.
22.
KBV Ormož
4
19.
2
18.
6
0
1
3
22.
23.
BROD
0
24.
4
14.
4
0
1
1
23.
24.
Wushu klub Kobra Glina
1
23.
3
16.
4
0
1
1
23.
25.
LAV, Medulin
4
19.
0
22.
4
0
1
1
23.
26.
KVARNER
0
24.
0
22.
0
0
0
0
26.