kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
WAKO Grand Prix BIH
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Younger juniors (male)
K1 - Older juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Older cadets (male)
LK - Older cadets (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Younger juniors (female)
LK - Older juniors (male)
LK - Older juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
LK - Older cadets (male) -42
LK - Older cadets (male) -48
LK - Older cadets (male) -51
LK - Older cadets (male) -54
LK - Older cadets (male) -57
LK - Older cadets (male) -60
LK - Older cadets (male) -63,5
LK - Older cadets (male) -71
LK - Older cadets (male) -48
F002
290
1
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
252
2
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
240
TIMUR PARFENTIEV (MTEAM)
238
DMITRI BRAZDA (MTEAM)
52
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
F030
252
3
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
240
0
TIMUR PARFENTIEV (MTEAM)
F031
238
3
DMITRI BRAZDA (MTEAM)
52
0
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
F070
252
3
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
238
0
DMITRI BRAZDA (MTEAM)
Osvajači medalja
1. VIKTOR MILIĆ, Kik boks klub "KULE" Trnovo
2. DMITRI BRAZDA, Moldova Team
3. TIMUR PARFENTIEV, Moldova Team
3. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR