kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
1416
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
456
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
310
VÁRADI SZONJA (DBRCZTM)
1106
11
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
958
1
IVANA PAVLINOVIĆ (MAWASHI)
766
ISKRA MARAVIĆ (TKD.SL)
420
4
ZALA ROZINA (PDKZ)
966
5
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
1438
LUCIJA MRNJEC (TKD.SL)
1237
0
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
647
4
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
929
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
1416
10
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
310
0
VÁRADI SZONJA (DBRCZTM)
1106
0
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
766
0
ISKRA MARAVIĆ (TKD.SL)
966
11
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
1438
1
LUCIJA MRNJEC (TKD.SL)
647
8
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
929
2
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
1416
4
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
1106
0
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
966
4
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
647
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
1416
4
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
966
2
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. LORENA GAZILJ, MAWASHI
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj