kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -42
439
1
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
260
9
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
134
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1101
0
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
524
0
DOMINIK HERŠAK (KLOŠTAR)
1229
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1303
3
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1173
2
JAN HUŠAK (LAV)
1226
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
286
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1326
MATEUSZ PIETRZYK (BESKID)
1299
7
LAN KOKOL (ORMOŽ)
657
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
182
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
1099
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
299
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
661
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
755
5
TIMOTEJ ZAVEC (HWARANG)
1177
2
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
1228
ERŐS PATRIK (KIRALY)
520
BENEDEK DÉNES (DBRCZTM)
259
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
260
11
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
134
8
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
524
0
DOMINIK HERŠAK (KLOŠTAR)
1229
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1303
2
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1226
4
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
286
5
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1326
1
MATEUSZ PIETRZYK (BESKID)
1299
7
LAN KOKOL (ORMOŽ)
182
4
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
1099
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
661
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
755
6
TIMOTEJ ZAVEC (HWARANG)
1228
3
ERŐS PATRIK (KIRALY)
520
1
BENEDEK DÉNES (DBRCZTM)
259
7
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
260
5
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
1229
3
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1226
3
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
286
4
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1299
1
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1099
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
755
2
TIMOTEJ ZAVEC (HWARANG)
259
7
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
260
5
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
286
4
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1099
4
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
259
6
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
260
6
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
259
10
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
Medalists
1. ANDREY STRIZHAKOV, CSKA
2. ANATOLIY NIKIFOROV, CSKA
3. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. FLACK MÁRK, Debreczeni Team