kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Trofej Beograda 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
POINT FIGHTING
KICK LIGHT
LOW KICK
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PF - Children (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PATRIK PRESEČAN
IVANIĆ GRAD
PF-CHILD-M-30, PF-CHILD-M-33
3
3
19
0
16
2.
BENJAMIN TUKEC
IVANIĆ GRAD
PF-CHILD-M-27
2
2
15
0
11
3.
GORAN MAKSIĆ
KBS FAJTER BRČKO
PF-CHILD-M+36
1
1
6
0
6
4.
JOVAN KOVRLIJA
KBK BATAJNICA
PF-CHILD-M-33
1
0
3
0
-4
5.
PAVLE STELJIĆ
KBK BATAJNICA
PF-CHILD-M-27
1
0
4
0
-5
6.
ANDREJ RONDOVIĆ
KBK BATAJNICA
PF-CHILD-M-30
1
0
0
0
-6
7.
JOVAN BURA
KBK BATAJNICA
PF-CHILD-M-27
1
0
0
0
-6
8.
MIHAJLO NEŠOVIĆ
KBK BATAJNICA
PF-CHILD-M-33
1
0
0
0
-6
9.
SAVA JEVTOVIĆ
KBK BATAJNICA
PF-CHILD-M+36
1
0
0
0
-6
PF - Children (female)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
STEFANI OSKOMIĆ
LEGEND
PF-CHILD-F-24
2
2
12
0
6
2.
NIKOLINA RISTIĆ
KBK BATAJNICA
PF-CHILD-F-24
1
0
4
0
-3
3.
MARIJA JOVIČIĆ
KBS FAJTER BRČKO
PF-CHILD-F-24
1
0
2
0
-3
PF - Y. Cadets (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
GABRIEL MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-YCAD-M+47
2
2
17
0
14
2.
STOJCEVSKI PAVEL
KBK``AS``-DELCEVO
PF-YCAD-M-47
1
1
6
0
6
3.
LJUBOJA MILOS
kbs Medak
PF-YCAD-M+47
2
1
4
0
-8
4.
ANTO JELKIĆ
2002 - Odzak
PF-YCAD-M+47
1
0
2
0
-3
5.
NEMANJA KOJIĆ
KBS FAJTER BRČKO
PF-YCAD-M+47
1
0
0
0
-3
6.
FILIP STEVANOVIĆ
KBS FAJTER BRČKO
PF-YCAD-M-47
1
0
0
0
-6
PF - Y. Cadets (female)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TINA PETROVIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-YCAD-F-32
2
2
11
0
7
2.
BARBARA BUNJEVAC
IVANIĆ GRAD
PF-YCAD-F+47
1
1
6
0
6
3.
EVA GAL
LEGEND
PF-YCAD-F-32, PF-YCAD-F-37
3
2
21
0
10
4.
ĆEHIĆ EMA
KBV Kurto
PF-YCAD-F-37
1
0
4
0
-3
5.
LANA KIRIN
TIGAR, Karlovac
PF-YCAD-F+47
1
0
0
0
-6
6.
STEFANELA TRNINIĆ
KBS FAJTER BRČKO
PF-YCAD-F-32
1
0
0
0
-6
7.
MILICA PETER
KBK BATAJNICA
PF-YCAD-F-37
1
0
2
0
-8
PF - O. Cadets (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TEO GRGIĆ
2002 - Odzak
PF-OCAD-M-63
2
2
16
0
16
2.
DUŠAN SOKOLOVIĆ
Crna Kobra
PF-OCAD-M+69
2
2
10
0
8
3.
GABRIEL MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-OCAD-M-57
1
1
6
0
1
4.
ANTO JELKIĆ
2002 - Odzak
PF-OCAD-M-57
2
1
8
0
2
5.
PATRIK BERGER
ZAGREB
PF-OCAD-M-57, PF-OCAD-M-63
2
0
0
0
-13
6.
LUKA FILIPOVIĆ
Crna Kobra
PF-OCAD-M+69
1
0
1
0
-3
7.
ANDRIJA LILIĆ
Crna Kobra
PF-OCAD-M+69
1
0
1
0
-5
8.
KOSTA GLIŠIĆ
Decisive Strike Gym
PF-OCAD-M-63
1
0
0
0
-6
PF - O. Cadets (female)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-OCAD-F-46, PF-OCAD-F-55
2
2
12
0
11
2.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
PF-OCAD-F-60
1
1
6
0
6
3.
NIKA PAVIČIĆ
VELEBIT
PF-OCAD-F-55
2
1
7
0
1
4.
ANA PRANJIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-OCAD-F-46
1
0
0
0
-6
5.
KSENIJA MILOVIĆ
Crna Kobra
PF-OCAD-F-55
1
0
0
0
-6
6.
LANA KIRIN
TIGAR, Karlovac
PF-OCAD-F-60
1
0
0
0
-6
PF - Juniors (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
STEFAN ŠIJAN
Crna Kobra
PF-JUN-M-69
1
1
5
0
2
2.
NENAD ŠIJAN
Crna Kobra
PF-JUN-M-69
1
0
3
0
-2
PF - Juniors (female)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUCIJA BAKALAR
TIGAR, Slunj
PF-JUN-F-70
1
1
3
0
2
2.
LARA MIHALIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-JUN-F-70
2
1
7
0
4
3.
ENA VIDEKIĆ
TIGAR, Slunj
PF-JUN-F-70
1
0
0
0
-6
PF - Seniors (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.