kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Beograda 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Children (male)
PF - Children (female)
PF - Y. Cadets (male)
PF - Y. Cadets (female)
PF - O. Cadets (male)
PF - O. Cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
KL - Y. Cadets (male)
KL - Y. Cadets (female)
KL - O. Cadets (male)
KL - O. Cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - O. Cadets (male)
LK - O. Cadets (female)
LK - Y. Juniors (male)
LK - Y. Juniors (female)
LK - O. Juniors (male)
LK - O. Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - O. Cadets (male) -42
KL - O. Cadets (male) -47
KL - O. Cadets (male) -52
KL - O. Cadets (male) -57
KL - O. Cadets (male) -63
KL - O. Cadets (male) -69
KL - O. Cadets (male) +69
KL - O. Cadets (male) +69
2001
457
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
542
3
UROŠ STANKOVIĆ (FELIX)
424
MARKO ŠIPRAGA (VULKAN)
2002
83
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
22
3
NIKOLA NACEV (MK STIP)
479
ANDRIJA LILIĆ (C.KOBRA)
2003
481
0
LUKA FILIPOVIĆ (C.KOBRA)
228
3
VOJIN PAUNOVIĆ (KBK TAU)
379
VASILIJE ILIC (VOZD)
217
FILIP DZAKIĆ (KBK TAU)
427
OGNJE PONORAC (VULKAN)
2017
542
3
UROŠ STANKOVIĆ (FELIX)
424
0
MARKO ŠIPRAGA (VULKAN)
2018
22
3
NIKOLA NACEV (MK STIP)
479
0
ANDRIJA LILIĆ (C.KOBRA)
2019
228
1
VOJIN PAUNOVIĆ (KBK TAU)
379
2
VASILIJE ILIC (VOZD)
2020
217
2
FILIP DZAKIĆ (KBK TAU)
427
1
OGNJE PONORAC (VULKAN)
2047
542
0
UROŠ STANKOVIĆ (FELIX)
22
3
NIKOLA NACEV (MK STIP)
2048
379
1
VASILIJE ILIC (VOZD)
217
2
FILIP DZAKIĆ (KBK TAU)
2073
22
3
NIKOLA NACEV (MK STIP)
217
0
FILIP DZAKIĆ (KBK TAU)
Medalists
1. NIKOLA NACEV, GLADIJATOR STIP
2. FILIP DZAKIĆ, KBK Taurunum
3. UROŠ STANKOVIĆ, KBK "Novi Beograd"
3. VASILIJE ILIC, VOZDOVAC FIGHT TEAM