kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Topusko Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
LC - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MISLAV JAIĆ
MOSLAVAC
LC-SKAD-M-63
2
2
2
0
1
2.
DIEGO ALDIN
BURA
LC-SKAD-M-47
1
1
3
0
3
3.
DOMINIK PEROŠIĆ
TIGAR, Karlovac
LC-SKAD-M+69
1
1
3
0
3
4.
PERO PRATLJAČIĆ
DRAGON&SOKOL
LC-SKAD-M-57
1
1
3
0
3
5.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
LC-SKAD-M-42
1
1
0
0
0
6.
FILIP GRGAS
VELEBIT
LC-SKAD-M-63
2
1
4
0
2
7.
LEONARDO MIKULJAN
TIGAR, Karlovac
LC-SKAD-M+69
2
1
2
0
-2
8.
BRUNO CVITANOVIĆ
LOTUS
LC-SKAD-M-63
1
0
0
0
0
9.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
LC-SKAD-M-42
1
0
0
0
0
10.
ANTE PRTENJAČA
POLAČA
LC-SKAD-M+69
1
0
1
0
-1
11.
ANTE KULAŠ
POLAČA
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
12.
BARTUL BAKICA
LOTUS
LC-SKAD-M-47
1
0
0
0
-3
13.
GABRIJEL BEŠKER
MOSLAVAC
LC-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
LC - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NINA ETEROVIĆ
LOTUS
LC-SKAD-Ž-46
2
2
2
0
1
2.
BARBARA PALEKA
MARJAN 1975
LC-SKAD-Ž-65
1
1
3
0
3
3.
HANI PAĆALAT
MINOTAUR
LC-SKAD-Ž-60
1
1
3
0
3
4.
NIKA ERAK
MARJAN 1975
LC-SKAD-Ž-55
1
1
0
0
0
5.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
LC-SKAD-Ž-46
2
1
3
0
3
6.
PAOLA RONČEVIĆ
DRAGA
LC-SKAD-Ž-55
2
1
0
0
0
7.
CHIARA MILIŠA
MARJAN 1975
LC-SKAD-Ž-46
2
1
2
0
-2
8.
DORIS SKORIN
MARJAN 1975
LC-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
0
9.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
LC-SKAD-Ž-46
1
0
1
0
-1
10.
LUCIJA MRNJEC
LEGEND
LC-SKAD-Ž-46
1
0
1
0
-1
11.
IVANA MIŠKOVIĆ
MOSLAVAC
LC-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-3
12.
NIKOLINA BARTOLČIĆ
LAV, Pula
LC-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
LC - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ROKO BRENKOVIĆ
BUDOKAI LABIN
LC-JUN-M-74, LC-JUN-M-84
2
2
5
0
4
2.
VILIM UREMOVIĆ
JASTREB
LC-JUN-M-74
1
0
1
0
-1
3.
PATRIK MLINAC
SUŠAK
LC-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
LC - Stariji kadeti, LC - Starije kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
MARJAN 1975
0
10.
12
1.
12
2
0
2
1.
2.
MOSLAVAC
6
2.
3
4.
9
1
1
1
2.
3.
LOTUS
4
6.
5
2.
9
1
1
1
2.
4.
PLANET SPORT
5
3.
3
4.
8
1
1
0
4.
5.
MINOTAUR
3
8.
5
2.
8
1
1
0
4.
6.
TIGAR, Karlovac
8
1.
0
9.
8
1
1
0
4.
7.
BURA
5
3.
0
9.
5
1
0
0
7.
8.
DRAGON&SOKOL
5
3.
0
9.
5
1
0
0
7.
9.
POLAČA
4
6.
0
9.
4
0
1
1
9.
10.
DRAGA
0
10.
3
4.
3
0
1
0
10.
11.
LAV, Pula
0
10.
3
4.
3
0
1
0
10.
12.
VELEBIT
3
8.
0
9.
3
0
1
0
10.
13.
LEGEND
0
10.
1
8.
1
0
0
1
13.
14.
TIGAR, Slunj
0
10.
0
9.
0
0
0
0
14.
LC - Juniori, LC - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BUDOKAI LABIN
10
1.
0
1.
10
2
0
0
1.
2.
JASTREB
3
2.
0
1.
3
0
1
0
2.
3.
SUŠAK
3
2.
0
1.
3
0
1
0
2.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
MARJAN 1975
0
13.
12
1.
12
2
0
2
1.
2.
BUDOKAI LABIN
10
1.
0
9.
10
2
0
0
2.
3.
MOSLAVAC
6
3.
3
4.
9
1
1
1
3.
4.
LOTUS
4
7.
5
2.
9
1
1
1
3.
5.
PLANET SPORT
5
4.
3
4.
8
1
1
0
5.
6.
MINOTAUR
3
9.
5
2.
8
1
1
0
5.
7.
TIGAR, Karlovac
8
2.
0
9.
8
1
1
0
5.
8.
BURA
5
4.
0
9.
5
1
0
0
8.
9.
DRAGON&SOKOL
5
4.
0
9.
5
1
0
0
8.
10.
POLAČA
4
7.
0
9.
4
0
1
1
10.
11.
DRAGA
0
13.
3
4.
3
0
1
0
11.
12.
LAV, Pula
0
13.
3
4.
3
0
1
0
11.
13.
JASTREB
3
9.
0
9.
3
0
1
0
11.
14.
SUŠAK
3
9.
0
9.
3
0
1
0
11.
15.
VELEBIT
3
9.
0
9.
3
0
1
0
11.
16.
LEGEND
0
13.
1
8.
1
0
0
1
16.
17.
TIGAR, Slunj
0
13.
0
9.
0
0
0
0
17.