kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Topusko Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice početnice -25
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Djevojčice početnice +32
PF - Djevojčice početnice -25
2001
119
0
PAULA JAKOVAC (SUŠAK)
107
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
2002
291
6
DEA CVEK (PLANET)
187
0
ANESA ČIRIĆ (BIHAĆ)
2003
53
0
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
323
7
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
294
EMILY BUDIČIN (PLANET)
2004
107
10
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
291
5
DEA CVEK (PLANET)
2005
323
12
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
294
7
EMILY BUDIČIN (PLANET)
2007
107
11
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
323
1
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DEA CVEK, PLANET SPORT
3. EMILY BUDIČIN, PLANET SPORT
PF - Djevojčice početnice -32
2006
108
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
131
3
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
267
ANTEA GLAVAŠ (DRAGA)
121
MAJA MUDRIĆ (SUŠAK)
49
NEA VUKOVIĆ (LAV)
2008
108
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
267
0
ANTEA GLAVAŠ (DRAGA)
2009
121
13
MAJA MUDRIĆ (SUŠAK)
49
12
NEA VUKOVIĆ (LAV)
2011
108
12
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
121
6
MAJA MUDRIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
2. MAJA MUDRIĆ, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, DRAGA
3. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
PF - Djevojčice početnice +32
2010
177
0
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
316
6
PETRA KALAC (MINOTAU)
130
LANA NOHA (KBK MOS)
2012
213
6
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
321
2
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
44
JELENA BOJOVIĆ (LAV)
2013
316
11
PETRA KALAC (MINOTAU)
130
1
LANA NOHA (KBK MOS)
2014
213
6
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
44
0
JELENA BOJOVIĆ (LAV)
2016
316
1
PETRA KALAC (MINOTAU)
213
3
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB
2. PETRA KALAC, MINOTAUR
3. JELENA BOJOVIĆ, LAV, Pula
3. LANA NOHA, MOSLAVAC