kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici -22
PF - Učenici početnici -28
PF - Učenici početnici -32
PF - Učenici početnici +32
PF - Učenici početnici -22
1001
96
10
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
322
12
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
61
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
1003
322
9
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
61
6
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. JULIAN VUKIĆ, NINJA
2. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. ----
PF - Učenici početnici -28
1007
324
0
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
92
6
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
215
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1009
92
8
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
215
5
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ALEKSANDAR ŠESTO, GLINA
2. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. NIKOLA VUKIĆ, NINJA
3. ----
PF - Učenici početnici -32
1002
216
11
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
143
1
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
44
PETAR MARKOVIĆ (ZEUS)
1004
171
11
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
45
7
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
3
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
1005
216
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
44
0
PETAR MARKOVIĆ (ZEUS)
1006
171
9
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
3
10
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
1008
216
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
3
4
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. BORNA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
3. PETAR MARKOVIĆ, ZEUS
3. IVAN BAKOTIĆ, FRANKOPAN
PF - Učenici početnici +32
1010
172
13
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
65
5
TIN CAPAN (TGRSL)
1011
144
15
ROMAN DODIK (SUŠAK)
112
8
JAKOV ŠTRK (KBK MOS)
1012
182
0
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
37
6
MARO BOSANAC (TGRSL)
26
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1013
172
11
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
144
9
ROMAN DODIK (SUŠAK)
1014
37
8
MARO BOSANAC (TGRSL)
26
3
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1016
172
3
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
37
13
MARO BOSANAC (TGRSL)
Medalists
1. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. PATRICK KECELI-MESAROŠ, FRANKOPAN
3. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. ROMAN DODIK, SUŠAK