kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BTI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV Kurto
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PREDATOR
PTUJ
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Starije kadetkinje -55
KL - Stariji kadeti -69
KL - Starije kadetkinje -55
LC - Stariji kadeti -57
3002
307
0
ŠTRKLJEVIĆ TARIK (KURTO)
359
3
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
337
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
3004
359
0
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
337
3
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
Medalists
1. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
2. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ŠTRKLJEVIĆ TARIK, KBV Kurto
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
3005
254
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
209
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
90
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
3008
209
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
90
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ANIS ALIBABIC, KBS Pokoj
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
3013
282
3
LANA BOGDAN (MARJAN)
88
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
117
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
3015
282
0
LANA BOGDAN (MARJAN)
117
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
3. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
3021
292
1
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
212
2
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
3022
169
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
52
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
3024
212
0
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
52
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. DORIAN KUPČINEC, JASTREB
3. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
3. MILENKO POTPARA, PREDATOR
KL - Starije kadetkinje -55
3031
51
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
283
3
LANA BOGDAN (MARJAN)
118
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
3033
283
0
LANA BOGDAN (MARJAN)
118
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
3. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----