kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BTI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV Kurto
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PREDATOR
PTUJ
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici -22
PF - Učenici početnici -28
PF - Ml. kadeti početnici+47
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Starije kadetkinje -55
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -46
PF - Učenici početnici -22
1001
96
10
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
322
12
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
61
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
1003
322
9
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
61
6
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. JULIAN VUKIĆ, NINJA
2. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. ----
PF - Učenici početnici -28
1007
324
0
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
92
6
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
215
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1009
92
8
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
215
5
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ALEKSANDAR ŠESTO, GLINA
2. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. NIKOLA VUKIĆ, NINJA
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici+47
1071
346
6
ALAN BAJRAMOVIĆ (BIHAĆ)
97
4
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
1072
352
6
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
101
0
MATEJ BOGOVIĆ (GLINA)
1074
346
8
ALAN BAJRAMOVIĆ (BIHAĆ)
352
2
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ALAN BAJRAMOVIĆ, KBC "Bihać"
2. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
3. FRAN ŽMIRIĆ, GLINA
3. MATEJ BOGOVIĆ, GLINA
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
1082
297
6
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
93
10
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
Medalists
1. ANA LU KUZMIĆ, GLINA
2. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
2004
223
11
EMANUEL SUROP (DRAGA)
100
2
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
116
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
133
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
203
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
2006
223
6
EMANUEL SUROP (DRAGA)
116
0
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
2007
133
0
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
203
6
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
2009
223
6
EMANUEL SUROP (DRAGA)
203
0
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. EVAN MARK MORATTO, LAV, Medulin
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
PF - Mlađi kadeti -42
2008
188
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
204
1
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
130
LOVRE GRUJA (LOTUS)
95
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
323
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2010
188
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
130
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
2011
95
1
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
323
11
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2013
188
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
323
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA
PF - Mlađe kadetkinje +47
2039
291
9
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
63
3
EMA KATIĆ (TGRSL)
207
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
2041
219
1
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
102
8
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
62
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2042
291
11
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
207
4
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
2043
102
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
62
7
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2045
291
7
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
62
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
PF - Starije kadetkinje -55
2061
98
6
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
196
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
2062
218
14
EVA SAKOMAN (JASTREB)
280
12
LANA BOGDAN (MARJAN)
2064
98
0
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
218
6
EVA SAKOMAN (JASTREB)
Medalists
1. EVA SAKOMAN, JASTREB
2. KLARA LONČAREVIĆ, GLINA
3. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
3. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
LC - Stariji kadeti +69
3006
355
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
211
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
3007
358
3
MIRNES ČAVKIC (KURTO)
99
0
LOVRO ZAGORAC (GLINA)
3010
211
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
358
0
MIRNES ČAVKIC (KURTO)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. MIRNES ČAVKIC, KBV Kurto
3. SANDI SKALIĆ, KBV Kurto
3. LOVRO ZAGORAC, GLINA
LC - Starije kadetkinje -46
3009
264
3
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
94
0
ANTONIJA ŽILIĆ (GLINA)
334
ANESA HAMZIC (BIHAC)
3011
264
0
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
334
3
ANESA HAMZIC (BIHAC)
Medalists
1. ANESA HAMZIC, "ZINO"
2. ADELA ŠILJDEDIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ANTONIJA ŽILIĆ, GLINA
3. ----