kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BTI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV Kurto
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PREDATOR
PTUJ
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici -28
PF - Učenici početnici -32
PF - Učenice početnice -28
PF - Učenice početnice +32
PF - Učenici +32
PF - Učenice -25
PF - Učenice +32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -55
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
PF - Učenici početnici -28
1007
324
0
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
92
6
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
215
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1009
92
8
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
215
5
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ALEKSANDAR ŠESTO, GLINA
2. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. NIKOLA VUKIĆ, NINJA
3. ----
PF - Učenici početnici -32
1002
216
11
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
143
1
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
44
PETAR MARKOVIĆ (ZEUS)
1004
171
11
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
45
7
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
3
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
1005
216
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
44
0
PETAR MARKOVIĆ (ZEUS)
1006
171
9
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
3
10
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
1008
216
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
3
4
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. BORNA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
3. PETAR MARKOVIĆ, ZEUS
3. IVAN BAKOTIĆ, FRANKOPAN
PF - Učenice početnice -28
1017
155
1
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
353
0
LANA PERIŠIĆ (BIHAĆ)
43
ERIN ARMAN (ZEUS)
108
EMA PLEŠE (KBK MOS)
200
DORA MATIĆ (JASTREB)
1019
155
5
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
43
0
ERIN ARMAN (ZEUS)
1018
108
0
EMA PLEŠE (KBK MOS)
200
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
1021
155
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
200
0
DORA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
2. DORA MATIĆ, JASTREB
3. ERIN ARMAN, ZEUS
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
PF - Učenice početnice +32
1027
275
9
DANINA DURIĆ (CAZIN)
361
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
157
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
1029
302
3
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
328
4
PETRA JOVANČEVIĆ (SUŠAK)
104
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
1030
275
8
DANINA DURIĆ (CAZIN)
157
3
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
1031
328
1
PETRA JOVANČEVIĆ (SUŠAK)
104
2
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
1034
275
6
DANINA DURIĆ (CAZIN)
104
4
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LUCIJA KOMLENIĆ, MOSLAVAC
3. TAJA ŠIBILA, PTUJ
3. PETRA JOVANČEVIĆ, SUŠAK
PF - Učenici +32
1038
38
12
MARO BOSANAC (TGRSL)
181
2
GORAN CARIĆ (FRANK.)
217
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
205
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
360
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
1040
38
0
MARO BOSANAC (TGRSL)
217
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1041
205
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
360
0
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
1043
217
1
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
205
5
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. MARTIN TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
PF - Učenice -25
1042
19
0
TENA VUČETIĆ (TIGAR)
201
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
221
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
1044
201
15
DORA MATIĆ (JASTREB)
221
4
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. TENA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Učenice +32
1052
279
6
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
295
4
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
1053
317
10
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
244
7
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
1054
27
4
LUNA MOČILAC (TGRSL)
206
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1055
177
9
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
158
8
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
1056
279
5
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
317
2
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
1057
206
6
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
177
0
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
1059
279
10
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
206
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
3. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
PF - Mlađi kadeti -32
2001
202
5
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
83
1
BORNA ŠARIĆ (LAV)
105
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
114
MIKA OROS (LAV-MED)
141
LUKA UGRINA (SUŠAK)
2003
202
9
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
105
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
2002
114
6
MIKA OROS (LAV-MED)
141
0
LUKA UGRINA (SUŠAK)
2005
202
7
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
114
6
MIKA OROS (LAV-MED)
Medalists
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. MIKA OROS, LAV, Medulin
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. LUKA UGRINA, SUŠAK
PF - Mlađi kadeti -37
2004
223
11
EMANUEL SUROP (DRAGA)
100
2
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
116
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
133
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
203
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
2006
223
6
EMANUEL SUROP (DRAGA)
116
0
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
2007
133
0
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
203
6
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
2009
223
6
EMANUEL SUROP (DRAGA)
203
0
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. EVAN MARK MORATTO, LAV, Medulin
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
PF - Mlađi kadeti -42
2008
188
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
204
1
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
130
LOVRE GRUJA (LOTUS)
95
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
323
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2010
188
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
130
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
2011
95
1
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
323
11
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2013
188
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
323
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA
PF - Mlađi kadeti -47
2012
256
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
261
9
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
2039
291
9
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
63
3
EMA KATIĆ (TGRSL)
207
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
2041
219
1
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
102
8
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
62
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2042
291
11
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
207
4
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
2043
102
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
62
7
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2045
291
7
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
62
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
PF - Stariji kadeti -69
2052
81
7
LOREN DOMBA (LAV)
208
11
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
2054
210
12
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
73
4
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
84
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
2057
210
15
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
84
5
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. GABRIJEL KRIŽANAC, LAV, Pula
3. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
2061
98
6
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
196
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
2062
218
14
EVA SAKOMAN (JASTREB)
280
12
LANA BOGDAN (MARJAN)
2064
98
0
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
218
6
EVA SAKOMAN (JASTREB)
Medalists
1. EVA SAKOMAN, JASTREB
2. KLARA LONČAREVIĆ, GLINA
3. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
3. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
LC - Stariji kadeti -69
3005
254
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
209
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
90
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
3008
209
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
90
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ANIS ALIBABIC, KBS Pokoj
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
3006
355
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
211
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
3007
358
3
MIRNES ČAVKIC (KURTO)
99
0
LOVRO ZAGORAC (GLINA)
3010
211
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
358
0
MIRNES ČAVKIC (KURTO)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. MIRNES ČAVKIC, KBV Kurto
3. SANDI SKALIĆ, KBV Kurto
3. LOVRO ZAGORAC, GLINA
KL - Stariji kadeti -69
3021
292
1
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
212
2
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
3022
169
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
52
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
3024
212
0
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
52
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. DORIAN KUPČINEC, JASTREB
3. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
3. MILENKO POTPARA, PREDATOR
KL - Stariji kadeti +69
3025
345
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
222
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
167
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
74
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
214
JOSIP SAKOMAN (JASTREB)
3027
345
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
167
0
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
3026
74
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
214
0
JOSIP SAKOMAN (JASTREB)
3029
345
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
74
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL BULIC, "ZINO"
2. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. MATIJA PUŠELJIĆ, EXCALIBUR
3. JOSIP SAKOMAN, JASTREB