kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BTI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV Kurto
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PREDATOR
PTUJ
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici -32
PF - Učenici početnici +32
PF - Učenice početnice -32
PF - Učenice početnice +32
PF - Učenici -28
PF - Ml. kadetkinje početnice-37
PF - Ml. kadetkinje početnice 42
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Učenici početnici -32
1002
216
11
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
143
1
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
44
PETAR MARKOVIĆ (ZEUS)
1004
171
11
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
45
7
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
3
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
1005
216
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
44
0
PETAR MARKOVIĆ (ZEUS)
1006
171
9
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
3
10
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
1008
216
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
3
4
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. BORNA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
3. PETAR MARKOVIĆ, ZEUS
3. IVAN BAKOTIĆ, FRANKOPAN
PF - Učenici početnici +32
1010
172
13
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
65
5
TIN CAPAN (TGRSL)
1011
144
15
ROMAN DODIK (SUŠAK)
112
8
JAKOV ŠTRK (KBK MOS)
1012
182
0
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
37
6
MARO BOSANAC (TGRSL)
26
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1013
172
11
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
144
9
ROMAN DODIK (SUŠAK)
1014
37
8
MARO BOSANAC (TGRSL)
26
3
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1016
172
3
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
37
13
MARO BOSANAC (TGRSL)
Medalists
1. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. PATRICK KECELI-MESAROŠ, FRANKOPAN
3. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. ROMAN DODIK, SUŠAK
PF - Učenice početnice -32
1020
80
0
TINA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
329
6
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
1022
174
11
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
248
7
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
1023
42
4
ROMANA VIDIĆ (ZEUS)
145
12
MARIA MAGDALENA VULETA (SUŠAK)
1024
173
0
EMA BEĆIRBAŠIĆ (FRANK.)
303
6
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
1025
329
8
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
174
9
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
1026
145
9
MARIA MAGDALENA VULETA (SUŠAK)
303
8
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
1028
174
17
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
145
7
MARIA MAGDALENA VULETA (SUŠAK)
Medalists
1. NIKA ŽGALJIĆ, FRANKOPAN
2. MARIA MAGDALENA VULETA, SUŠAK
3. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK
3. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto
PF - Učenice početnice +32
1027
275
9
DANINA DURIĆ (CAZIN)
361
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
157
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
1029
302
3
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
328
4
PETRA JOVANČEVIĆ (SUŠAK)
104
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
1030
275
8
DANINA DURIĆ (CAZIN)
157
3
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
1031
328
1
PETRA JOVANČEVIĆ (SUŠAK)
104
2
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
1034
275
6
DANINA DURIĆ (CAZIN)
104
4
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LUCIJA KOMLENIĆ, MOSLAVAC
3. TAJA ŠIBILA, PTUJ
3. PETRA JOVANČEVIĆ, SUŠAK
PF - Učenici -28
1036
272
3
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
140
10
LUKA UGRINA (SUŠAK)
Medalists
1. LUKA UGRINA, SUŠAK
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadetkinje početnice-37
1062
142
6
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
49
0
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
281
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
1063
127
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
150
6
DORIS ŠULEK (PTUJ)
36
TEA KOS (TGRSL)
1064
124
1
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
277
6
DANINA DURIĆ (CAZIN)
285
LORENA GRACIN (MARJAN)
46
PATRICIA DRAŽETIĆ (ZEUS)
170
LANA NOHA (KBK MOS)
1065
142
0
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
281
6
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
1066
150
3
DORIS ŠULEK (PTUJ)
36
0
TEA KOS (TGRSL)
1067
277
6
DANINA DURIĆ (CAZIN)
285
0
LORENA GRACIN (MARJAN)
1068
46
5
PATRICIA DRAŽETIĆ (ZEUS)
170
14
LANA NOHA (KBK MOS)
1069
281
8
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
150
5
DORIS ŠULEK (PTUJ)
1070
277
7
DANINA DURIĆ (CAZIN)
170
0
LANA NOHA (KBK MOS)
1073
281
2
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
277
4
DANINA DURIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
2. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. DORIS ŠULEK, PTUJ
PF - Ml. kadetkinje početnice 42
1075
314
6
LANA NOHA (KBK MOS)
229
2
LANA MARIĆ (LOTUS)
296
LORENA GRACIN (MARJAN)
1076
263
9
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
330
14
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
230
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
1077
314
7
LANA NOHA (KBK MOS)
296
0
LORENA GRACIN (MARJAN)
1078
330
7
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
230
0
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
1080
314
3
LANA NOHA (KBK MOS)
330
7
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. MIRNA TKALČIĆ, SUŠAK
2. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. LAURA MATIJAŠ, LOTUS
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
PF - Mlađi kadeti -32
2001
202
5
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
83
1
BORNA ŠARIĆ (LAV)
105
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
114
MIKA OROS (LAV-MED)
141
LUKA UGRINA (SUŠAK)
2003
202
9
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
105
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
2002
114
6
MIKA OROS (LAV-MED)
141
0
LUKA UGRINA (SUŠAK)
2005
202
7
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
114
6
MIKA OROS (LAV-MED)
Medalists
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. MIKA OROS, LAV, Medulin
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. LUKA UGRINA, SUŠAK
PF - Mlađi kadeti -42
2008
188
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
204
1
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
130
LOVRE GRUJA (LOTUS)
95
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
323
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2010
188
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
130
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
2011
95
1
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
323
11
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2013
188
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
323
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA
PF - Mlađe kadetkinje -42
2030
268
5
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
178
3
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
319
LORENA ZEBA (BTI)
2032
137
8
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
247
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
179
DORA GREGO (FRANK.)
2033
268
3
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
319
10
LORENA ZEBA (BTI)
2034
137
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
179
2
DORA GREGO (FRANK.)
2036
319
4
LORENA ZEBA (BTI)
137
9
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. LORENA ZEBA, BTI
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. LAURA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Starije kadetkinje -42
2055
344
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
121
6
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
2056
138
13
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
252
4
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
2060
121
0
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
138
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN