kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BTI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV Kurto
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PREDATOR
PTUJ
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenice -32
PF - Učenice +32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Učenice -32
1048
251
6
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
316
8
DONNA VRHOVEC (BTI)
1049
85
7
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
305
0
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
1051
316
2
DONNA VRHOVEC (BTI)
85
12
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
Medalists
1. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
2. DONNA VRHOVEC, BTI
3. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Učenice +32
1052
279
6
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
295
4
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
1053
317
10
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
244
7
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
1054
27
4
LUNA MOČILAC (TGRSL)
206
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1055
177
9
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
158
8
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
1056
279
5
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
317
2
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
1057
206
6
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
177
0
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
1059
279
10
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
206
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
3. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
PF - Mlađe kadetkinje -37
2025
39
2
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
235
3
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
184
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
2027
318
9
ELENA ČVEK (BTI)
151
5
DORIS ŠULEK (PTUJ)
267
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
2028
235
3
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
184
2
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
2029
318
6
ELENA ČVEK (BTI)
267
0
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
2031
235
3
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
318
2
ELENA ČVEK (BTI)
Medalists
1. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. ELENA ČVEK, BTI
3. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. BRUNA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Mlađe kadetkinje -42
2030
268
5
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
178
3
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
319
LORENA ZEBA (BTI)
2032
137
8
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
247
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
179
DORA GREGO (FRANK.)
2033
268
3
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
319
10
LORENA ZEBA (BTI)
2034
137
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
179
2
DORA GREGO (FRANK.)
2036
319
4
LORENA ZEBA (BTI)
137
9
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. LORENA ZEBA, BTI
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. LAURA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Mlađe kadetkinje -47
2035
187
3
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
347
4
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
48
NIKA ARMAN (ZEUS)
29
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
320
LEONARDA DEAK (BTI)
2037
347
11
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
48
4
NIKA ARMAN (ZEUS)
2038
29
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
320
1
LEONARDA DEAK (BTI)
2040
347
0
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
29
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. HANA GORETIĆ, KBC "Bihać"
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. NIKA ARMAN, ZEUS
PF - Starije kadetkinje -50
2058
86
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
195
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
2059
321
9
MATEA ZEBA (BTI)
326
8
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2063
86
18
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
321
8
MATEA ZEBA (BTI)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. MATEA ZEBA, BTI
3. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LEONA BARTOLIN, NINJA