kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje -42
2055
344
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
121
6
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
2056
138
13
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
252
4
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
2060
121
0
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
138
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Starije kadetkinje -50
2058
86
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
195
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
2059
321
9
MATEA ZEBA (BTI)
326
8
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2063
86
18
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
321
8
MATEA ZEBA (BTI)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. MATEA ZEBA, BTI
3. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
PF - Starije kadetkinje -55
2061
98
6
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
196
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
2062
218
14
EVA SAKOMAN (JASTREB)
280
12
LANA BOGDAN (MARJAN)
2064
98
0
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
218
6
EVA SAKOMAN (JASTREB)
Medalists
1. EVA SAKOMAN, JASTREB
2. KLARA LONČAREVIĆ, GLINA
3. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
3. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje -60
2065
183
0
IVANA ŠESTAN (FRANK.)
79
6
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
199
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
190
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
276
DORIS SKORIN (MARJAN)
2067
79
14
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
199
15
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
2066
190
16
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
276
15
DORIS SKORIN (MARJAN)
2070
199
5
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
190
8
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARTA BARTULOVIĆ, VELEBIT
3. DORIS SKORIN, MARJAN 1975
3. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
PF - Starije kadetkinje -65
2068
115
3
TEA BELARDI (LAV-MED)
357
13
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
2069
278
6
DORIS SKORIN (MARJAN)
64
0
EMA KATIĆ (TGRSL)
2071
357
11
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
278
10
DORIS SKORIN (MARJAN)
Medalists
1. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
2. DORIS SKORIN, MARJAN 1975
3. TEA BELARDI, LAV, Medulin
3. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj