kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Slunj Open 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenice -25
PF - Učenice -28
PF - Učenice -32
PF - Učenice +32
PF - Učenice -25
1042
19
0
TENA VUČETIĆ (TIGAR)
201
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
221
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
1044
201
15
DORA MATIĆ (JASTREB)
221
4
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. TENA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Učenice -28
1045
176
0
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
234
6
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
239
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
237
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
156
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1047
234
10
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
239
7
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1046
237
4
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
156
1
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1050
234
4
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
237
3
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ADNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
PF - Učenice -32
1048
251
6
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
316
8
DONNA VRHOVEC (BTI)
1049
85
7
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
305
0
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
1051
316
2
DONNA VRHOVEC (BTI)
85
12
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
2. DONNA VRHOVEC, BTI
3. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Učenice +32
1052
279
6
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
295
4
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
1053
317
10
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
244
7
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
1054
27
4
LUNA MOČILAC (TGRSL)
206
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1055
177
9
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
158
8
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
1056
279
5
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
317
2
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
1057
206
6
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
177
0
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
1059
279
10
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
206
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
3. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN