kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici -28
PF - Učenice početnice -22
PF - Ml. kadeti početnici-47
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Starije kadetkinje -50
LC - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -63
PF - Učenici početnici -28
1001
67
6
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
103
15
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
17
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
68
PATRIK ŠULC (KUTINA)
46
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
1003
103
4
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
17
11
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
1002
68
6
PATRIK ŠULC (KUTINA)
46
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
1005
17
6
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
68
0
PATRIK ŠULC (KUTINA)
Medalists
1. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, LAV, Pula
2. PATRIK ŠULC, KUTINA
3. IVOR VLASTELIĆ, DRAGA
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
PF - Učenice početnice -22
1007
154
9
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
113
11
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
97
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
1009
113
12
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
97
2
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici-47
1025
3
0
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
101
6
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. ANTONI OBROVAC, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1030
65
7
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
1
6
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
128
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
77
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
102
EMANUEL SUROP (DRAGA)
1032
65
0
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
128
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1031
77
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
102
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
1035
128
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
77
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. JOSIP ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
PF - Starije kadetkinje -50
1058
99
6
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
35
0
PETRA ZUBČIĆ (POLAČA)
162
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
1061
99
12
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
162
2
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA RONČEVIĆ, DRAGA
2. MARIJA ERSTIC, PRETORIAN
3. PETRA ZUBČIĆ, POLAČA
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
2003
62
0
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
100
3
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
104
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
2005
100
2
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
104
1
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
Medalists
1. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
2. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
3. BRUNO CVITANOVIĆ, LOTUS
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
2010
142
0
ZDRAVKO BARIŠIĆ (ARMUS)
152
3
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
49
IVAN NOVOSEL (ŠK)
105
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
94
BENJAMIN MARKOVIĆ (BUSHIDO)
2012
152
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
49
3
IVAN NOVOSEL (ŠK)
2011
105
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
94
3
BENJAMIN MARKOVIĆ (BUSHIDO)
2015
49
0
IVAN NOVOSEL (ŠK)
94
3
BENJAMIN MARKOVIĆ (BUSHIDO)
Medalists
1. BENJAMIN MARKOVIĆ, BUSHIDO
2. IVAN NOVOSEL, ŠKORPION
3. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
3. MIHAEL MAJSTOROVIĆ, DRAGON&SOKOL