kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenice početnice +32
PF - Učenici +32
PF - Učenice -28
PF - Učenice -32
PF - Ml. kadeti početnici-47
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Učenice početnice +32
1011
115
20
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
9
15
LUNA MOČILAC (TGRSL)
18
JELENA BOJOVIĆ (LAV)
1013
115
9
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
18
4
JELENA BOJOVIĆ (LAV)
Medalists
1. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
2. JELENA BOJOVIĆ, LAV, Pula
3. LUNA MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Učenici +32
1015
74
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
10
6
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1016
111
8
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
5
5
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
1018
10
2
IVAN KATIĆ (TGRSL)
111
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
3. JAKOV RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. KRISTIJAN KOPREK, KUTINA
PF - Učenice -28
1020
6
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
140
0
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
127
HANA ZUBER (PLANET)
1023
6
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
127
4
HANA ZUBER (PLANET)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. HANA ZUBER, PLANET SPORT
3. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
3. ----
PF - Učenice -32
1021
71
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
19
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
1022
87
13
ANA JOVIĆ (BURA)
16
14
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
1024
71
0
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
16
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ANA JOVIĆ, BURA
3. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
PF - Ml. kadeti početnici-47
1025
3
0
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
101
6
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. ANTONI OBROVAC, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1030
65
7
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
1
6
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
128
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
77
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
102
EMANUEL SUROP (DRAGA)
1032
65
0
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
128
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1031
77
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
102
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
1035
128
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
77
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. JOSIP ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti -42
1033
129
10
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
55
3
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1034
63
7
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
117
3
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1036
129
3
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
63
2
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
Medalists
1. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
2. DAVID KULAŠ, VELEBIT
3. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -28
1039
7
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
148
0
HANA ZUBER (PLANET)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. HANA ZUBER, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -42
1044
39
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
165
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1045
45
4
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
13
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1048
39
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
13
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
PF - Mlađe kadetkinje -47
1047
14
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
130
1
MARTINA GRABAR (PLANET)
167
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1049
14
2
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
167
4
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
1050
56
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
147
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
23
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
12
EMA KATIĆ (TGRSL)
132
MARTINA GRABAR (PLANET)
1052
56
13
LARA RADOČAJ (TGRSL)
23
6
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
1051
12
1
EMA KATIĆ (TGRSL)
132
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
1054
56
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
132
0
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Starije kadetkinje -42
1055
27
0
PAULA UDOVIĆ (LAV)
15
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
79
LARA GAMAUF (KUTINA)
1057
15
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
79
0
LARA GAMAUF (KUTINA)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. LARA GAMAUF, KUTINA
3. PAULA UDOVIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
1059
161
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
57
7
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1060
64
7
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
24
8
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
1062
57
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
24
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. MARTA BARTULOVIĆ, VELEBIT