kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici -28
PF - Učenici početnici -32
PF - Učenici početnici +32
PF - Učenici +32
PF - Učenice -32
PF - Ml. kadeti početnici+47
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Učenici početnici -28
1001
67
6
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
103
15
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
17
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
68
PATRIK ŠULC (KUTINA)
46
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
1003
103
4
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
17
11
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
1002
68
6
PATRIK ŠULC (KUTINA)
46
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
1005
17
6
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
68
0
PATRIK ŠULC (KUTINA)
Medalists
1. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, LAV, Pula
2. PATRIK ŠULC, KUTINA
3. IVOR VLASTELIĆ, DRAGA
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
PF - Učenici početnici -32
1004
72
0
PETAR BERVIDA (KUTINA)
66
6
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
Medalists
1. DOMINIK CERČIĆ, IVANIĆ GRAD
2. PETAR BERVIDA, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Učenici početnici +32
1006
116
3
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
73
10
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
Medalists
1. MATEO ŠEPEK, KUTINA
2. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Učenici +32
1015
74
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
10
6
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1016
111
8
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
5
5
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
1018
10
2
IVAN KATIĆ (TGRSL)
111
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
3. JAKOV RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. KRISTIJAN KOPREK, KUTINA
PF - Učenice -32
1021
71
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
19
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
1022
87
13
ANA JOVIĆ (BURA)
16
14
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
1024
71
0
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
16
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ANA JOVIĆ, BURA
3. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
PF - Ml. kadeti početnici+47
1026
70
2
MATKO PREBEG (KUTINA)
170
1
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
Medalists
1. MATKO PREBEG, KUTINA
2. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
1027
169
6
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
78
0
EMA ŠOŠTARIĆ (KUTINA)
146
SARAH BUDIČIN (PLANET)
1029
169
6
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
146
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
Medalists
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
2. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
3. EMA ŠOŠTARIĆ, KUTINA
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1030
65
7
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
1
6
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
128
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
77
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
102
EMANUEL SUROP (DRAGA)
1032
65
0
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
128
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1031
77
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
102
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
1035
128
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
77
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. JOSIP ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti +47
1038
75
0
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
126
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
144
MICHAEL STENTA (PLANET)
1040
126
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
144
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
1041
43
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
20
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
69
ENA ČORAK (KUTINA)
36
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
163
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1043
43
12
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
69
1
ENA ČORAK (KUTINA)
1042
36
3
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
163
4
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1046
43
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
163
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ENA ČORAK, KUTINA
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
PF - Starije kadetkinje -42
1055
27
0
PAULA UDOVIĆ (LAV)
15
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
79
LARA GAMAUF (KUTINA)
1057
15
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
79
0
LARA GAMAUF (KUTINA)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. LARA GAMAUF, KUTINA
3. PAULA UDOVIĆ, LAV, Pula
3. ----