kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Juniori
LC - Juniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
LC - Juniorke -70
LC - Juniorke +70
LC - Juniorke -50
82
PETRA LONČAR (TIGAR)
B033
64
1
ANA ANĐELIĆ (SUŠAK)
167
2
MATEA SAGADIN (PLANET)
310
MARA VICELJA (SUŠAK)
B034
185
0
PETRA JALŠOVEČKI (MLADOST)
252
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
B035
82
3
PETRA LONČAR (TIGAR)
167
0
MATEA SAGADIN (PLANET)
B036
310
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
252
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
B038
82
3
PETRA LONČAR (TIGAR)
252
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. PETRA LONČAR, TIGAR, Karlovac
2. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. MATEA SAGADIN, PLANET SPORT
3. MARA VICELJA, SUŠAK
LC - Juniorke -55
B037
186
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
282
0
KARLA SKENDER (FIGHTER)
B039
187
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
5
0
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
B040
127
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
83
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
B041
53
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
17
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
B042
186
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
5
0
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
B043
127
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
53
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
B045
186
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
53
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
Osvajači medalja
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Medulin
3. LEA BARKOVIĆ, SUŠAK
3. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
LC - Juniorke -60
109
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
B044
46
3
ANA ALABER (LAV)
220
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
B046
54
3
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
301
0
KATA ŠARE (VELEBIT)
B047
245
0
VERONICA MINESSO (UNIRENT)
223
3
DORA GOLAC (DRAGA)
B048
109
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
46
0
ANA ALABER (LAV)
B049
54
2
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
223
1
DORA GOLAC (DRAGA)
B051
46
0
ANA ALABER (LAV)
54
3
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
Osvajači medalja
1. DIANA TANUSHAJ, LAV, Medulin
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. DORA GOLAC, DRAGA
3. ----
LC - Juniorke -65
B050
183
3
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
308
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI
2. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -70
B052
198
3
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
228
0
IVA VUKUŠIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA ĆATLAK, MAWASHI
2. IVA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----
LC - Juniorke +70
269
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
B053
4
0
KLARA ORLOVIĆ (SUŠAK)
21
3
DOROTEA BARIĆ (KBK)
B054
269
2
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
21
1
DOROTEA BARIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. ELA FILIPOVIĆ, MORNAR
2. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
3. KLARA ORLOVIĆ, SUŠAK
3. ----