kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Juniori
LC - Juniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -42
A001
96
4
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
15
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
164
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
A002
231
5
KARIN KARIKO (PLANET)
232
6
ELA ZNAOR (MALINSK)
125
NIKA BARIČEVIĆ (VSG)
A003
15
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
164
5
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
A004
232
0
ELA ZNAOR (MALINSK)
125
0
NIKA BARIČEVIĆ (VSG)
A006
15
14
SARA PEŠUT (SUŠAK)
232
13
ELA ZNAOR (MALINSK)
Osvajači medalja
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. ELA ZNAOR, MALINSKA
3. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
3. NIKA BARIČEVIĆ, VISOČICA
PF - Starije kadetkinje -46
A005
98
11
LORENA POŽEGA (TGRSL)
153
0
DORINDA SARTORI (TROGIR)
128
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
A007
98
3
LORENA POŽEGA (TGRSL)
128
6
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. DORINDA SARTORI, TROGIR
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
A008
212
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
6
7
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
A009
225
7
IVANA VIDRIH (DRAGA)
8
5
MARA VICELJA (SUŠAK)
A011
6
8
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
225
6
IVANA VIDRIH (DRAGA)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. IVANA VIDRIH, DRAGA
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MARA VICELJA, SUŠAK
PF - Starije kadetkinje -55
A010
72
8
LARA DESPOT (TIGAR)
12
5
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
318
KLARA ERLIĆ (POLAČA)
A012
72
4
LARA DESPOT (TIGAR)
318
2
KLARA ERLIĆ (POLAČA)
Osvajači medalja
1. LARA DESPOT, TIGAR, Karlovac
2. KLARA ERLIĆ, POLAČA
3. MATEA MILIŠA, SUŠAK
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
A013
216
8
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
71
12
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
A014
73
1
LAURA RODMAN (TIGAR)
165
11
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
A017
71
8
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
165
1
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LAURA RODMAN, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje -65
A015
16
4
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
50
11
TEIDE UŠIĆ (LAV-MED)
A016
14
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
240
0
KATARINA MIJAT (HBD)
A019
50
18
TEIDE UŠIĆ (LAV-MED)
14
9
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. TEIDE UŠIĆ, LAV, Medulin
2. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK
3. GORANA DJURIĆ, SUŠAK
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
A018
221
10
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
152
0
ANA PALADA (TROGIR)
97
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
A020
221
12
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
97
5
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
2. IVONA ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. ANA PALADA, TROGIR
3. ----