kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Istarske županije 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -32
LC - Stariji kadeti -37
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -32
C001
122
2
LUKA GRABAR (PLANET)
145
1
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Osvajači medalja
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -37
C002
165
3
VITO LAZARIĆ (PLANET)
162
0
TIN PETRIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
C003
46
2
NOA ŠVEGER (BUZET)
101
1
DAVID VRETENAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. NOA ŠVEGER, FIGHTER
2. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
C004
70
0
MARKO MARUŠIĆ (BUZET)
153
3
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. MARKO MARUŠIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
C005
202
3
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
148
13
NOA JAKLIN (PLANET)
C006
174
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
93
0
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
C008
148
3
NOA JAKLIN (PLANET)
174
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
LC - Stariji kadeti -63
C007
227
0
KARLO PALISKA (BUDOL)
215
3
MUHAMED AHMETI (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. MUHAMED AHMETI, MINOTAUR
2. KARLO PALISKA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
C009
72
0
KARLO FABIJANČIĆ (BUZET)
25
3
RONI PAVLOVIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. RONI PAVLOVIĆ, TROJAN ISTRA
2. KARLO FABIJANČIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
114
IVANO ČELIĆ (PLANET)
C010
116
3
JAN DOBROVAC (PLANET)
216
0
MARKO ĆERIMI (MINOTAU)
C012
114
3
IVANO ČELIĆ (PLANET)
116
0
JAN DOBROVAC (PLANET)
Osvajači medalja
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. JAN DOBROVAC, PLANET SPORT
3. MARKO ĆERIMI, MINOTAUR
3. ----