kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Istarske županije 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Starije kadetkinje -32
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -32
B018
199
11
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
50
0
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
194
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
B020
199
6
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
194
2
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
B019
38
1
ANA NEMARNIK (BUZET)
14
2
TARA ŠVERKO (ZELG)
11
LANA BENČIĆ (ZELG)
B021
14
1
TARA ŠVERKO (ZELG)
11
0
LANA BENČIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. TARA ŠVERKO, TROJAN ISTRA
2. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA
3. ANA NEMARNIK, FIGHTER
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
B022
179
6
TIA KAZALAC (MINOTAU)
159
5
TIA LOPAC (PLANET)
Osvajači medalja
1. TIA KAZALAC, MINOTAUR
2. TIA LOPAC, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
B023
168
0
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
250
0
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
4
NIKA ARMAN (ZEUS)
B025
168
5
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
4
7
NIKA ARMAN (ZEUS)
Osvajači medalja
1. NIKA ARMAN, ZEUS
2. GRETA MAREČIĆ, MINOTAUR
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
B024
207
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
249
8
NICOLE MARIA KUČINIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. NICOLE MARIA KUČINIĆ, BUDOKAI
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
B026
47
10
LAURA PAVLETIĆ (BUZET)
60
9
ELMA HALIMOVIĆ (BUZET)
B027
52
1
PETRA GOLOJKA (BUZET)
67
11
HANA PISAK (BUZET)
B030
47
15
LAURA PAVLETIĆ (BUZET)
67
11
HANA PISAK (BUZET)
Osvajači medalja
1. LAURA PAVLETIĆ, FIGHTER
2. HANA PISAK, FIGHTER
3. ELMA HALIMOVIĆ, FIGHTER
3. PETRA GOLOJKA, FIGHTER