kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Istarske županije 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -32
PF - Stariji kadeti -37
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -32
A035
121
7
LUKA GRABAR (PLANET)
144
4
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Osvajači medalja
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -37
A037
164
12
VITO LAZARIĆ (PLANET)
119
3
LIAM CVITIĆ (PLANET)
A038
161
6
TIN PETRIĆ (PLANET)
258
0
LEON TOMAŠIĆ (BUZET)
A040
164
9
VITO LAZARIĆ (PLANET)
161
5
TIN PETRIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. LIAM CVITIĆ, PLANET SPORT
3. LEON TOMAŠIĆ, FIGHTER
PF - Stariji kadeti -42
198
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
A039
100
7
DAVID VRETENAR (PLANET)
45
2
NOA ŠVEGER (BUZET)
A041
198
3
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
100
4
DAVID VRETENAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
2. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NOA ŠVEGER, FIGHTER
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
A042
226
0
ATEO SULJANOVIĆ (PLANET)
239
6
NIKO DEVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. NIKO DEVIĆ, PLANET SPORT
2. ATEO SULJANOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
A043
152
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
211
1
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
A044
69
2
MARKO MARUŠIĆ (BUZET)
7
7
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
A046
152
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
7
3
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
Osvajači medalja
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. DEJAN KRALJEVIĆ, ZEUS
3. IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARKO MARUŠIĆ, FIGHTER
PF - Stariji kadeti -57
92
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
A045
173
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
6
0
SIMON RITOŠA (ZEUS)
A047
193
9
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
78
3
ANTONIO SOLDAN (ZELG)
146
NOA JAKLIN (PLANET)
A048
92
13
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
173
5
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
A049
193
3
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
146
11
NOA JAKLIN (PLANET)
A051
92
0
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
146
6
NOA JAKLIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
2. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
3. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
PF - Stariji kadeti -63
A050
203
0
KARLO PALISKA (BUDOL)
180
6
FRAN KRIŠTOFIĆ (MINOTAU)
188
TVRTKO FERENČAK (MINOTAU)
A052
180
13
FRAN KRIŠTOFIĆ (MINOTAU)
188
5
TVRTKO FERENČAK (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. FRAN KRIŠTOFIĆ, MINOTAUR
2. TVRTKO FERENČAK, MINOTAUR
3. KARLO PALISKA, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
112
IVANO ČELIĆ (PLANET)
A053
71
0
KARLO FABIJANČIĆ (BUZET)
115
6
JAN DOBROVAC (PLANET)
A054
112
3
IVANO ČELIĆ (PLANET)
115
0
JAN DOBROVAC (PLANET)
Osvajači medalja
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. JAN DOBROVAC, PLANET SPORT
3. KARLO FABIJANČIĆ, FIGHTER
3. ----