kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -32
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -32
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -79
PF - Juniori -84
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke +70
PF - Seniori -57
PF - Seniori -69
PF - Seniorke +70
PF - Mlađi kadeti -32
A001
33
0
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
118
7
LUKA GRABAR (PLANET)
A002
85
5
MATEO PETERNEL (KING)
149
6
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
A004
118
10
LUKA GRABAR (PLANET)
149
0
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. ERIK HRNČIĆ, BUJE
3. MATEO PETERNEL, KING
PF - Mlađi kadeti -37
A003
168
10
TIN PETRIĆ (PLANET)
169
9
VITO LAZARIĆ (PLANET)
Medalists
1. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
2. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
A005
153
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
166
2
DAVID VRETENAR (PLANET)
Medalists
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
A006
126
10
MARIN VULETIĆ (PLANET)
34
0
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
Medalists
1. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
2. JONA MILADINOVIĆ, BUJE
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
A007
78
10
RAUL LABINAC (KING)
92
0
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
81
TINO MIŠKULIN (KING)
A009
78
12
RAUL LABINAC (KING)
81
3
TINO MIŠKULIN (KING)
Medalists
1. RAUL LABINAC, KING
2. TINO MIŠKULIN, KING
3. SEBASTIAN PAVATIĆ, BUJE
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -28
A008
7
14
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
8
8
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
Medalists
1. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER
2. LARISA KNEŽEVIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
A010
95
5
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
97
6
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
A011
146
10
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
35
0
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
36
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
A013
146
11
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
36
0
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
Medalists
1. NEA VUKOVIĆ, PLANET SPORT
2. LINDA RADEŠIĆ, BUJE
3. MARTA RADEŠIĆ, BUJE
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
A012
37
10
MELISA ČEKO (BUJE)
9
0
PETRA GOLOJKA (BUZET)
41
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
A014
37
2
MELISA ČEKO (BUJE)
41
3
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
2. MELISA ČEKO, BUJE
3. PETRA GOLOJKA, FIGHTER
3. ----
PF - Stariji kadeti -32
A015
164
13
TIN PETRIĆ (PLANET)
150
10
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
A016
167
10
DAVID VRETENAR (PLANET)
13
0
NOA ŠVEGER (BUZET)
Medalists
1. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
2. NOA ŠVEGER, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
A017
174
3
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
127
8
MARIN VULETIĆ (PLANET)
Medalists
1. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
A018
151
6
NOA JAKLIN (PLANET)
154
4
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
158
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
A020
151
2
NOA JAKLIN (PLANET)
158
3
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
2. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
A019
100
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
99
0
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. AN LEE KRASNIĆI, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
A021
88
5
NINO MIŠKULIN (KING)
110
3
FABIAN SERGO (PLANET)
114
IVANO ČELIĆ (PLANET)
A023
88
0
NINO MIŠKULIN (KING)
114
10
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. NINO MIŠKULIN, KING
3. FABIAN SERGO, PLANET SPORT
3. ----
PF - Starije kadetkinje -32
A022
98
2
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
96
12
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -42
A024
28
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
44
10
LANA BENČIĆ (ZELG)
46
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
A026
44
0
LANA BENČIĆ (ZELG)
46
1
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
Medalists
1. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA
2. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA
3. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
A025
176
10
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
5
0
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
Medalists
1. NEA VUKOVIĆ, PLANET SPORT
2. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Juniori -57
A027
31
2
ALEKS KIŠIĆ (MINOTAU)
160
12
SANDI STENTA (PLANET)
A028
111
2
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
132
6
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A030
160
5
SANDI STENTA (PLANET)
132
15
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
3. ALEKS KIŠIĆ, MINOTAUR
PF - Juniori -63
A029
101
0
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
144
10
MORIS TRBULIN (PLANET)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
2. AN LEE KRASNIĆI, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Juniori -79
A031
25
4
MATEO SELAR (MINOTAU)
93
8
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEO SELAR, MINOTAUR
3. ----
3. ----
PF - Juniori -84
A032
107
0
DEAN VIRAG (PLANET)
115
10
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -50
A033
129
10
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
143
0
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
Medalists
1. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
2. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -60
A034
135
11
MARTINA GRABAR (PLANET)
105
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Juniorke +70
A035
19
15
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
119
5
LAURA IVANČIĆ (PLANET)
1
CHIARA RYTZ (BUZET)
A037
19
15
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
1
8
CHIARA RYTZ (BUZET)
Medalists
1. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
2. CHIARA RYTZ, FIGHTER
3. LAURA IVANČIĆ, PLANET SPORT
3. ----
PF - Seniori -57
A036
112
15
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
161
8
SANDI STENTA (PLANET)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
2. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Seniori -69
A038
141
7
MICHAEL STENTA (PLANET)
170
5
MORIS TRBULIN (PLANET)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Seniorke +70
A039
15
10
CHIARA RYTZ (BUZET)
120
0
LAURA IVANČIĆ (PLANET)
179
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
A040
15
2
CHIARA RYTZ (BUZET)
179
12
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
2. CHIARA RYTZ, FIGHTER
3. LAURA IVANČIĆ, PLANET SPORT
3. ----