kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
PF - Dječaci
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA GRABAR
PLANET SPORT
PF-DJ-M-27
2
2
15
0
12
2.
VITO LAZARIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-30
2
2
14
0
9
3.
JONA MILADINOVIĆ
BUJE
PF-DJ-M-36
2
2
13
0
9
4.
RAFAEL RITOŠA
ZEUS
PF-DJ-M-22
1
1
12
0
10
5.
DINO KUKAC
PLANET SPORT
PF-DJ-M+36
1
1
6
0
6
6.
TIN PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-30
2
1
13
0
0
7.
NIKO STOJKOVSKI
PLANET SPORT
PF-DJ-M-27
2
1
7
0
-3
8.
LIAM RITOŠA
ZEUS
PF-DJ-M-22
2
1
8
0
-4
9.
DENI MERLIĆ
FIGHTER
PF-DJ-M-36
1
0
4
0
-2
10.
TEO KURELOVIC
MINOTAUR
PF-DJ-M-27
1
0
2
0
-2
11.
LUKA MARIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-30
1
0
5
0
-3
12.
JOHNNY TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-DJ-M-30
1
0
7
0
-6
13.
ERIK MUŠKOVIĆ
FIGHTER
PF-DJ-M+36
1
0
0
0
-6
14.
EVAN ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-M-22
1
0
0
0
-6
15.
ARTHUR TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-DJ-M-27
1
0
0
0
-7
16.
DAVID GREBLO
FIGHTER
PF-DJ-M-36
1
0
0
0
-7
PF - Djevojčice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKOL KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-Ž-33
1
1
10
0
10
2.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž-30
1
1
6
0
6
3.
LEA SAVANA JERMAN
FIGHTER
PF-DJ-Ž-24
1
1
11
0
4
4.
LARISA KNEŽEVIĆ
FIGHTER
PF-DJ-Ž-24
1
0
7
0
-4
5.
ERIN ARMAN
ZEUS
PF-DJ-Ž-30
1
0
0
0
-6
6.
LUCIJA DEMBICKI RADOLOVIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-Ž-33
1
0
0
0
-10
PF - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-M-37
4
4
29
0
26
2.
RAUL LABINAC
KING
PF-MKAD-M+47
3
3
23
0
10
3.
DAVID BAJIĆ
BUJE
PF-MKAD-M-47
2
2
15
0
12
4.
DAVID DRAŽETIĆ
ZEUS
PF-MKAD-M-32
2
2
14
0
10
5.
DAVID KOMSIC
KING
PF-MKAD-M-42
2
2
16
0
3
6.
MARIN VULETIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-42
3
2
30
0
16
7.
NINO MIŠKULIN
KING
PF-MKAD-M+47
3
2
30
0
13
8.
FABIAN SERGO
PLANET SPORT
PF-MKAD-M+47
3
2
26
0
12
9.
MARIO MIŠKOVIĆ
BUDOKAI
PF-MKAD-M-37
3
2
15
0
7
10.
DAVID VRETENAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-32
3
2
11
0
5
11.
EDI BENČIĆ
TROJAN ISTRA
PF-MKAD-M-47
3
2
14
0
3
12.
SEBASTIAN PAVATIĆ
BUJE
PF-MKAD-M-47
2
1
15
0
9
13.
PATRICK PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-37
2
1
15
0
6
14.
GABRIJEL ĐURIČIĆ
KING
PF-MKAD-M+47
2
1
6
0
0
15.
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ
MINOTAUR
PF-MKAD-M+47
2
1
6
0
0
16.
DOMAGOJ FIKET
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-37
2
1
10
0
-3
17.
MARK MILOŠEVIĆ
TROJAN ISTRA
PF-MKAD-M-47
2
1
7
0
-3
18.
VALENTINO VIDEC
BUJE
PF-MKAD-M-42
1
0
3
0
-2
19.
ALIS OSMANČEVIĆ
BUJE
PF-MKAD-M+47
1
0
6
0
-3
20.
MATEO PETERNEL
KING
PF-MKAD-M-32
1
0
2
0
-3
21.
NOA ŠVEGER
FIGHTER
PF-MKAD-M-37
1
0
4
0
-4
22.
SIMON RITOŠA
ZEUS
PF-MKAD-M-47
1
0
1
0
-4
23.
JOHNNY TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-MKAD-M-32
1
0
4
0
-6
24.
DAVID GREBLO
FIGHTER
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
-6
25.
DENI MERLIĆ
FIGHTER
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-6
26.
MATEO PILIMINI
BUJE
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-6
27.
NORICK PALAIAGA
BUDOKAI
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-6
28.
PATRIK ZOBEC
KING
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
29.
SONI HOĐŽIĆ
BUDOKAI
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
30.
AARON UKUŠIĆ
KING
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-7
31.
ROBERTO RADETIĆ
BUJE
PF-MKAD-M-37
1
0
2
0
-10
32.
TINO MIŠKULIN
KING
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-10
33.
JONA MILADINOVIĆ
BUJE
PF-MKAD-M-37
1
0
0
0
-10
34.
KREŠIMIR RAGUŽ
BUJE
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-10
35.
TINO VITASOVIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-10
36.
MARTIN TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-MKAD-M-42
1
0
3
0
-11
PF - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NEA VUKOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-Ž-42
3
3
27
0
9
2.
IVANA KRUNEŠ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-25
2
2
29
0
11
3.
GRETA BOLTERSTEIN
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž+47
2
2
16
0
8
4.
LARA PERKOVIĆ
ZEUS
PF-MKAD-Ž-37
2
2
8
0
7
5.
LANA BENČIĆ
TROJAN ISTRA
PF-MKAD-Ž-32
2
2
6
0
5
6.
DORIS SUVAJAC
BUJE
PF-MKAD-Ž-42
3
2
26
0
14
7.
NIKA ARMAN
ZEUS
PF-MKAD-Ž+47
3
2
23
0
5
8.
TARA ŠVERKO
TROJAN ISTRA
PF-MKAD-Ž-32
3
2
5
0
4
9.
ANA KRUNEŠ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-25
2
1
29
0
9
10.
PATRICIA DRAŽETIĆ
ZEUS
PF-MKAD-Ž-37
2
1
12
0
3
11.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-1
12.
MELISA ČEKO
BUJE
PF-MKAD-Ž-42
1
0
9
0
-2
13.
NICOLE MARIA KUČINIĆ
BUDOKAI
PF-MKAD-Ž+47
1
0
2
0
-3
14.
DEA CVEK
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-37
1
0
7
0
-4
15.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž+47
1
0
6
0
-4
16.
ANA NEMARNIK
FIGHTER
PF-MKAD-Ž-32
1
0
1
0
-4
17.
ELLA HRVATIN
MINOTAUR
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-4
18.
LENA FRANKOVIĆ
BUDOKAI
PF-MKAD-Ž-42
1
0
2
0
-5
19.
DANIJELA SUVAJAC
BUJE
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-6
20.
LINDA RADEŠIĆ
BUJE
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-6
21.
NIKOL MOČIBOB
ZEUS
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-6
22.
LARISA KNEŽEVIĆ
FIGHTER
PF-MKAD-Ž-25
1
0
4
0
-10
23.
LEA SAVANA JERMAN
FIGHTER
PF-MKAD-Ž-25
1
0
3
0
-10
24.
HELI ŠAVKO
FIGHTER
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-10
PF - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVANO ČELIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M+69
3
3
23
0
15
2.
PATRICK PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-37
2
2
16
0
13
3.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-69
1
1
11
0
10
4.
LUKA PLANINAC
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-57
1
1
10
0
10
5.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-SKAD-M-63
1
1
13
0
6
6.
IVAN UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-M-42
1
1
6
0
6
7.
SANDI STENTA
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-47
1
1
7
0
3
8.
NOA ŠVEGER
FIGHTER
PF-SKAD-M-37
2
1
10
0
4
9.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-57
2
1
10
0
0
10.
TINO PAĆALAT
MINOTAUR
PF-SKAD-M-42
2
1
6
0
0
11.
DIN REDŽIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M+69
2
1
6
0
-4
12.
FILIP MENIĆANIN
LAV, Pula
PF-SKAD-M+69
1
0
4
0
-2
13.
IVAN TUKA
LAV, Pula
PF-SKAD-M+69
1
0
8
0
-3
14.
ANDREA ČINIĆ
BUDOKAI
PF-SKAD-M-47
1
0
4
0
-3
15.
MICHAEL STENTA
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-63
1
0
7
0
-6
16.
MATEO SELAR
MINOTAUR
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-6
17.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
0
0
0
-6
18.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-M-37
1
0
3
0
-7
19.
DINO KREJOVIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-69
1
0
1
0
-10
20.
DOMAGOJ FIKET
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-37
1
0
0
0
-10
21.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
PF-SKAD-M-57
1
0
0
0
-10
PF - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
EVA LEONA KOMŠIĆ
KING
PF-SKAD-Ž-50
2
2
21
0
7
2.
PAOLA BRŽENDA
FIGHTER
PF-SKAD-Ž-46
1
1
10
0
10
3.
CHIARA RYTZ
FIGHTER
PF-SKAD-Ž+65
1
1
6
0
6
4.
ELLA HRVATIN
MINOTAUR
PF-SKAD-Ž-32
1
1
6
0
6
5.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-60
1
1
6
0
6
6.
ANĐELINA VIDEC
BUJE
PF-SKAD-Ž-37
1
1
2
0
2
7.
NATAŠA LABAŠ
MINOTAUR
PF-SKAD-Ž-50
2
1
12
0
4
8.
DORA COTIĆ
FIGHTER
PF-SKAD-Ž-60
2
1
12
0
0
9.
LARA RYTZ
FIGHTER
PF-SKAD-Ž-50
1
0
14
0
-1
10.
LINDA RADEŠIĆ
BUJE
PF-SKAD-Ž-37
1
0
0
0
-2
11.
GRETA BOLTERSTEIN
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-Ž-60
1
0
6
0
-6
12.
ANA NEMARNIK
FIGHTER
PF-SKAD-Ž-32
1
0
0
0
-6
13.
LAURA IVANČIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
-6
14.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-Ž-50
1
0
2
0
-10
15.
NEA VUKOVIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-Ž-46
1
0
0
0
-10
PF - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTONIO JURMAN
PLANET SPORT
PF-JUN-M-63
1
1
12
0
10
2.
LUKA PLANINAC
PLANET SPORT
PF-JUN-M-57
1
1
10
0
10
3.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-JUN-M-63
2
1
14
0
-6
4.
MICHAEL STENTA
PLANET SPORT
PF-JUN-M-63
1
0
8
0
-4
5.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-JUN-M-57
1
0
0
0
-10
PF - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LARA RYTZ
FIGHTER
PF-JUN-Ž-50
1
1
13
0
10
2.
CHIARA RYTZ
FIGHTER
PF-JUN-Ž+70
1
1
10
0
10
3.
HANI PAĆALAT
MINOTAUR
PF-JUN-Ž-65
1
1
8
0
6
4.
LAURA IVANČIĆ
PLANET SPORT
PF-JUN-Ž+70
2
1
10
0
0
5.
DORA COTIĆ
FIGHTER
PF-JUN-Ž-65
1
0
2
0
-6
6.
PAOLA BRŽENDA
FIGHTER
PF-JUN-Ž-50
1
0
3
0
-10
7.
LEONARDA IVAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-Ž+70
1
0
0
0
-10
PF - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
PF - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
PF - Dječaci, PF - Djevojčice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PLANET SPORT
22
1.
5
2.
27
4
2
1
1.
2.
FIGHTER
7
3.
8
1.
15
1
3
1
2.
3.
ZEUS
8
2.
3
4.
11
1
2
0
3.
4.
BUDOKAI LABIN
0
8.
5
2.
5
1
0
0
4.
5.
BUJE
5
4.
0
6.
5
1
0
0
4.
6.
LAV, Pula
1
6.
3
4.
4
0
1
1
6.
7.
LAV, Medulin
2
5.
0
6.
2
0
0
2
7.
8.
MINOTAUR
1
6.
0
6.
1
0
0
1
8.
PF - Mlađi kadeti, PF - Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ZEUS
5
4.
12
2.
17
2
2
1
1.
2.
BUDOKAI LABIN
1
9.
15
1.
16
2
1
3
2.
3.
KING
14
1.
0
8.
14
2
1
1
3.
4.
TROJAN ISTRA
4
6.
8
3.
12
1
2
1
4.
5.
BUJE
7
3.
5
4.
12
1
1
4
5.
6.
LAV, Pula
5
4.
5
4.
10
2
0
0
6.
7.
PLANET SPORT
8
2.
1
7.
9
0
2
3
7.
8.
FIGHTER
1
9.
4
6.
5
0
0
5
8.
9.
BUDOKAI
3
7.
0
8.
3
0
1
0
9.
10.
LAV, Medulin
2
8.
0
8.
2
0
0
2
10.
11.
MINOTAUR
0
11.
0
8.
0
0
0
0
11.
PF - Stariji kadeti, PF - Starije kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PLANET SPORT
32
1.
8
2.
40
5
5
0
1.
2.
FIGHTER
3
5.
17
1.
20
2
3
1
2.
3.
LAV, Pula
13
2.
3
6.
16
2
1
3
3.
4.
MINOTAUR
4
4.
8
2.
12
1
2
1
4.
5.
BUDOKAI LABIN
7
3.
2
7.
9
1
0
4
5.
6.
BUJE
0
7.
8
2.
8
1
1
0
6.
7.
KING
0
7.
5
5.
5
1
0
0
7.
8.
BUDOKAI
3
5.
0
8.
3
0
1
0
8.
PF - Juniori, PF - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PLANET SPORT
14
1.
8
2.
22
3
2
1
1.
2.
FIGHTER
0
4.
16
1.
16
2
2
0
2.
3.
BUDOKAI LABIN
5
2.
1
4.
6
1
0
1
3.
4.
MINOTAUR
0
4.
5
3.
5
1
0
0
4.
5.
LAV, Pula
3
3.
0
5.
3
0
1
0
5.
PF - Seniori, PF - Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BUDOKAI LABIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
PLANET SPORT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PLANET SPORT
76
1.
22
3.
98
12
11
5
1.
2.
FIGHTER
11
7.
45
1.
56
5
8
7
2.
3.
BUDOKAI LABIN
13
4.
23
2.
36
5
1
8
3.
4.
LAV, Pula
22
2.
11
7.
33
4
3
4
4.
5.
ZEUS
13
4.
15
4.
28
3
4
1
5.
6.
BUJE
12
6.
13
5.
25
3
2
4
6.
7.
KING
14
3.
5
9.
19
3
1
1
7.
8.
MINOTAUR
5
9.
13
5.
18
2
2
2
8.
9.
TROJAN ISTRA
4
10.
8
8.
12
1
2
1
9.
10.
BUDOKAI
6
8.
0
10.
6
0
2
0
10.
11.
LAV, Medulin
4
10.
0
10.
4
0
0
4
11.