kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u PF, LC (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
LC-Starije kadetkinje-32
LC-Starije kadetkinje-46
LC-Starije kadetkinje-50
LC-Starije kadetkinje-55
LC-Starije kadetkinje-60
LC-Starije kadetkinje+65
LC-Starije kadetkinje-32
B001
98
0
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
108
3
DORA MATIĆ (JASTREB)
B002
137
3
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
101
0
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
B004
108
3
DORA MATIĆ (JASTREB)
137
0
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. STEFANI OSKOMIĆ, LEGEND
3. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
LC-Starije kadetkinje-46
B003
29
3
EVA GAL (KBK)
31
0
EMA MORIĆ (SVMATEJ)
Osvajači medalja
1. EVA GAL, LEGEND
2. EMA MORIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
3. ----
LC-Starije kadetkinje-50
B005
46
0
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
34
3
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
B006
12
0
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
145
3
ZARA LERGA (PRETORI)
B009
34
0
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
145
3
ZARA LERGA (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ZARA LERGA, PRETORIAN
2. LUCIJA BENIĆ, SVETI MATEJ
3. MAGALI PALISKA, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
LC-Starije kadetkinje-55
B007
10
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
125
0
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
B008
22
0
ZOA VIVODA (SUŠAK)
14
3
LARA RYTZ (BUZET)
B011
10
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
14
0
LARA RYTZ (BUZET)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. LARA RYTZ, FIGHTER
3. NAOMI DVORNIK, PIT BULL, Split
3. ZOA VIVODA, SUŠAK
LC-Starije kadetkinje-60
B010
103
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
106
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
63
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
B012
106
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
63
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----
LC-Starije kadetkinje+65
110
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
B013
112
0
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
57
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
B015
110
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
57
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Osvajači medalja
1. PAOLA MATIĆ, JASTREB
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB
3. ----