kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Sen) i LC (Ks) i KL (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FIGHTER
FORTIS
HBD
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LEON GYM
Marjan
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
THUNDERMAN GYM
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori -57
LK - Seniori -71
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
KL - Juniori -57
115
SIMON CURI (EXCALIB)
A004
189
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
94
3
JOSIP ORLOVIĆ (PITBUL)
77
LUKA FARKAŠ (KOBRABJ)
261
SEJMUR MATKOVIĆ (TIGAR)
260
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
26
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
149
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
266
LUKA TOMIĆ (AMENO)
A020
115
3
SIMON CURI (EXCALIB)
94
0
JOSIP ORLOVIĆ (PITBUL)
A021
77
0
LUKA FARKAŠ (KOBRABJ)
261
3
SEJMUR MATKOVIĆ (TIGAR)
A022
260
1
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
26
2
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
A023
149
3
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
266
0
LUKA TOMIĆ (AMENO)
A036
115
3
SIMON CURI (EXCALIB)
261
0
SEJMUR MATKOVIĆ (TIGAR)
A037
26
0
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
149
3
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
A044
115
3
SIMON CURI (EXCALIB)
149
1
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
Osvajači medalja
1. SIMON CURI, EXCALIBUR
2. FRANKO ŠARIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. SEJMUR MATKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. KARLO MARINOVIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniori -71
173
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R005
214
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
133
0
IVAN DEL OLLIO (PITBUL)
R006
183
0
PATRIC JERKOVIĆ (TERMIN)
29
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
43
PETAR MUŠURA (AMENO)
R025
173
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
214
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
R026
29
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
43
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
R042
173
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
43
1
PETAR MUŠURA (AMENO)
Osvajači medalja
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. PETAR MUŠURA, AMENO
3. UROŠ PAJIĆ, KING
3. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
LK - Seniori -81
44
RAUL SUNARA (AMENO)
R002
134
3
LUKA VARGOVIĆ (PITBUL)
58
0
FILIP ZOVKO (MORNAR)
181
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
59
MATEO ZOVKO (MORNAR)
21
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
148
MATEO DŽIN (AKOMSTI)
222
ANĐELO LJUBIČIĆ (HBD)
117
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R014
44
3
RAUL SUNARA (AMENO)
134
0
LUKA VARGOVIĆ (PITBUL)
R015
181
2
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
59
1
MATEO ZOVKO (MORNAR)
R016
21
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
148
0
MATEO DŽIN (AKOMSTI)
R017
222
0
ANĐELO LJUBIČIĆ (HBD)
117
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R033
44
3
RAUL SUNARA (AMENO)
181
0
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
R034
21
1
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
117
2
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R046
44
1
RAUL SUNARA (AMENO)
117
2
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
2. RAUL SUNARA, AMENO
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. JAN GOJSALIĆ, TERMINATOR
LK - Seniori -86
109
VITO KOŠAR (ŠK)
R007
22
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
118
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R008
42
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
47
0
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
120
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R027
109
3
VITO KOŠAR (ŠK)
22
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R028
42
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
120
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R043
109
3
VITO KOŠAR (ŠK)
42
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO
3. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM