kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Sen) i LC (Ks) i KL (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FIGHTER
FORTIS
HBD
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LEON GYM
Marjan
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
THUNDERMAN GYM
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Starije kadetkinje -32
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -55
KL - Juniorke -50
LC - Starije kadetkinje -32
B001
166
0
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
63
3
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
B002
16
0
SOFIJA MATEJAŠ (ZMAJ)
167
3
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
B004
63
3
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
167
0
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MATEA DOŠEN, VELEBIT
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. SOFIJA MATEJAŠ, ZMAJ
LC - Starije kadetkinje -46
69
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
C042
14
0
KARLA PTIČAR (ZMAJ)
110
3
NADJA UZELAC (KBK TD)
C044
156
3
PAOLA ŽIVKO (MEGA.C.)
253
0
PAULA JAKOVAC (SUŠAK)
C045
72
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
34
0
TARA ŠVERKO (ZELG)
C046
69
0
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
110
3
NADJA UZELAC (KBK TD)
C047
156
0
PAOLA ŽIVKO (MEGA.C.)
72
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
C049
110
3
NADJA UZELAC (KBK TD)
72
0
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. PAOLA ŽIVKO, MEGA CENTAR
LC - Starije kadetkinje -55
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
B007
252
3
LUCIJA DUNDOVIĆ (SUŠAK)
233
0
BRUNA ŠARKO (CRO)
B009
255
0
PAOLA IVANA MEDVED (SUŠAK)
74
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
B010
228
3
MARIJA ANTOANETA HRANIĆ (ZMAJ)
254
0
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
B011
7
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
252
0
LUCIJA DUNDOVIĆ (SUŠAK)
B012
74
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
228
0
MARIJA ANTOANETA HRANIĆ (ZMAJ)
B014
7
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
74
0
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. LUCIJA DUNDOVIĆ, SUŠAK
3. MARIJA ANTOANETA HRANIĆ, ZMAJ
KL - Juniorke -50
B032
13
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
62
0
SERENA CORONICA (BUJE)
B033
1
0
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
98
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
B046
13
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
98
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. ANA SOVEC, ZMAJ
3. ANĐELINA VIDEC, BUJE
3. SERENA CORONICA, BUJE