kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun) i LC (Sen) i PF (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
Borac
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
IVANIĆ GRAD
KRAPINA
LEONID
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke +70
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -89
PF - Juniorke -50
A037
49
14
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
43
4
TIA PAULINA SRIĆA (MEGA.C.)
A038
65
0
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
117
10
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
A041
49
11
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
117
1
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. TIA PAULINA SRIĆA, MEGA CENTAR
3. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
PF - Juniorke +70
A049
42
14
PETRA PERKOVIĆ (MEGA.C.)
83
15
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. PETRA PERKOVIĆ, MEGA CENTAR
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
13
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
A001
34
0
ŠIME KOVAČEVIĆ (AMENO)
77
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
A002
102
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
29
0
MLADEN PALIĆ (AMENO)
A003
3
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
44
0
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
A014
13
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
77
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
A015
102
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
3
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
A028
13
2
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
3
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Osvajači medalja
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
LC - Seniori -74
A007
62
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
55
0
STANKO PROLOŠČIĆ (TERMIN)
A008
123
0
IVAN JOSIP ANIĆ (MEGA.C.)
50
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
A024
62
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
50
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. IVAN JOSIP ANIĆ, MEGA CENTAR
3. STANKO PROLOŠČIĆ, TERMINATOR
LC - Seniori -79
61
FILIP KRALJEVIĆ (SV. DUH)
A004
84
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (MEGA.C.)
30
0
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
35
MATEJ BABIĆ (BORACPŽ)
46
ENIO DUKIC (PRETORI)
A016
61
3
FILIP KRALJEVIĆ (SV. DUH)
84
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (MEGA.C.)
A017
35
0
MATEJ BABIĆ (BORACPŽ)
46
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
A029
61
0
FILIP KRALJEVIĆ (SV. DUH)
46
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. FILIP KRALJEVIĆ, SVETI DUH
3. MATEJ BABIĆ, Borac
3. TOMISLAV ŠTEFANAC, MEGA CENTAR
LC - Seniori -89
A009
138
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
45
0
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
A010
93
0
DEAN VIRAG (PLANET)
87
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
A025
45
3
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
93
0
DEAN VIRAG (PLANET)
Osvajači medalja
1. EMAN POZDEROVIĆ, MEGA CENTAR
2. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. ----