kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun) i LC (Sen) i PF (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
Borac
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
IVANIĆ GRAD
KRAPINA
LEONID
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
PF - Juniori -89
PF - Juniorke -70
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -89
LC - Seniorke -65
PF - Juniori -57
99
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A030
104
8
NOA JAKLIN (PLANET)
94
5
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
A033
99
8
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
104
2
NOA JAKLIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
3. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
PF - Juniori -63
A031
103
3
MORIS TRBULIN (PLANET)
15
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
A032
106
4
SANDI STENTA (PLANET)
17
14
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
A034
103
22
MORIS TRBULIN (PLANET)
17
18
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
2. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
PF - Juniori -69
A035
101
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
140
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Juniori -89
A036
95
0
IVANO ČELIĆ (PLANET)
66
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -70
A047
141
11
MARTINA GRABAR (PLANET)
69
15
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Seniori -57
100
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A005
75
0
ROBERT RELJANOVIĆ (LND)
98
3
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
A022
100
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
98
0
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
3. ROBERT RELJANOVIĆ, LEONID
3. ----
LC - Seniori -63
16
MARKO DORREN MANTILLA (SUŠAK)
A006
14
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
122
0
SANDI STENTA (PLANET)
A023
16
3
MARKO DORREN MANTILLA (SUŠAK)
14
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MARKO DORREN MANTILLA, SUŠAK
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. ----
LC - Seniori -69
13
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
A001
34
0
ŠIME KOVAČEVIĆ (AMENO)
77
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
A002
102
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
29
0
MLADEN PALIĆ (AMENO)
A003
3
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
44
0
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
A014
13
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
77
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
A015
102
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
3
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
A028
13
2
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
3
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Osvajači medalja
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
LC - Seniori -89
A009
138
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
45
0
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
A010
93
0
DEAN VIRAG (PLANET)
87
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
A025
45
3
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
93
0
DEAN VIRAG (PLANET)
Osvajači medalja
1. EMAN POZDEROVIĆ, MEGA CENTAR
2. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. ----
LC - Seniorke -65
A021
97
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
36
0
TEA ŠOLIĆ (BORACPŽ)
Osvajači medalja
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. TEA ŠOLIĆ, Borac
3. ----
3. ----