kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun) i LC (Sen) i PF (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
Borac
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
IVANIĆ GRAD
KRAPINA
LEONID
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniorke -60
LK - Juniori -57
LK - Juniori -67
LK - Juniori -81
PF - Juniorke -60
1
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
A043
21
2
PAOLA DUNDOVIĆ (SUŠAK)
41
12
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
A044
25
0
DIANA JAKOVAC (SUŠAK)
125
0
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
81
ROKA PULJAK (TIGAR)
A045
1
7
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
41
2
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
A046
25
0
DIANA JAKOVAC (SUŠAK)
81
10
ROKA PULJAK (TIGAR)
A048
1
14
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
81
13
ROKA PULJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. DIANA JAKOVAC, SUŠAK
LK - Juniori -57
R014
68
3
LUKA TOMIĆ (AMENO)
74
0
DUJE CVITANOVIĆ (LND)
5
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
R032
68
3
LUKA TOMIĆ (AMENO)
5
0
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMIĆ, AMENO
2. MARKO MIKŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DUJE CVITANOVIĆ, LEONID
3. ----
LK - Juniori -67
64
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R003
111
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
107
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
89
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
6
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
R018
64
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
107
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
R019
89
0
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
6
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
R035
64
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
6
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. MARKO MUJAN, PIT BULL, Split
3. ANĐELO MLADINA, PAUCI
LK - Juniori -81
R007
132
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
131
3
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
32
MATEJ UVODIC (AMENO)
R008
37
0
MIHAEL MARTINAŠ (BORACPŽ)
57
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
134
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
R022
131
3
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
32
0
MATEJ UVODIC (AMENO)
R023
57
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
134
0
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
R037
131
1
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
57
2
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MATEO RAVLIĆ, PIT BULL, Split
2. IVAN BUZDOVAČIĆ, MORNAR
3. DOMAGOJ GORUPEC, ŠKORPION
3. MATEJ UVODIC, AMENO