kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun) i LC (Sen) i PF (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
Borac
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
IVANIĆ GRAD
KRAPINA
LEONID
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniorke -50
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniorke -50
LK - Juniori -63,5
PF - Juniorke -50
A037
49
14
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
43
4
TIA PAULINA SRIĆA (MEGA.C.)
A038
65
0
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
117
10
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
A041
49
11
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
117
1
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. TIA PAULINA SRIĆA, MEGA CENTAR
3. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
LC - Seniori -84
A018
114
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
70
3
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ANTE MARKOVIC, PIT BULL, Split
2. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Seniori -89
A009
138
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
45
0
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
A010
93
0
DEAN VIRAG (PLANET)
87
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
A025
45
3
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
93
0
DEAN VIRAG (PLANET)
Osvajači medalja
1. EMAN POZDEROVIĆ, MEGA CENTAR
2. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. ----
LC - Seniorke -50
A011
76
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
67
3
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
A012
116
0
VLATKA HAJDU (KBK MOS)
80
3
KARLA BOBANOVIĆ (ZG)
A026
67
0
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
80
3
KARLA BOBANOVIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. KARLA BOBANOVIĆ, ZAGREB
2. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
3. VLATKA HAJDU, MOSLAVAC
3. ANA SOVEC, ZMAJ
LK - Juniori -63,5
4
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
R002
119
0
IVAN MAHOVLIĆ (PITBUL)
118
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
60
ANDRIJA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
128
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
R016
4
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
118
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
R017
60
3
ANDRIJA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
128
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
R034
4
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
60
0
ANDRIJA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. ANDRIJA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ