kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun) i LC (Sen) i PF (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište R
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -51
LK - Juniori -57
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori -86
LK - Juniori -91
LK - Juniori +91
LK - Juniorke -56
LK - Juniori -51
R028
56
3
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
86
0
PETAR MIRKO JURČEVIĆ (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. KARLO MARINOVIĆ, PIT BULL, Split
2. PETAR MIRKO JURČEVIĆ, DALMACIJA
3. ----
3. ----
LK - Juniori -57
R014
68
3
LUKA TOMIĆ (AMENO)
74
0
DUJE CVITANOVIĆ (LND)
5
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
R032
68
3
LUKA TOMIĆ (AMENO)
5
0
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMIĆ, AMENO
2. MARKO MIKŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DUJE CVITANOVIĆ, LEONID
3. ----
LK - Juniori -60
R029
79
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
2
0
IAN PRISKIĆ (OFC)
Osvajači medalja
1. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. IAN PRISKIĆ, OFC
3. ----
3. ----
LK - Juniori -63,5
4
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
R002
119
0
IVAN MAHOVLIĆ (PITBUL)
118
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
60
ANDRIJA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
128
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
R016
4
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
118
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
R017
60
3
ANDRIJA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
128
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
R034
4
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
60
0
ANDRIJA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. ANDRIJA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
LK - Juniori -67
64
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R003
111
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
107
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
89
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
6
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
R018
64
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
107
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
R019
89
0
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
6
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
R035
64
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
6
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. MARKO MUJAN, PIT BULL, Split
3. ANĐELO MLADINA, PAUCI
LK - Juniori -71
133
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R001
120
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
112
0
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
71
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
90
ROKO JURAS (PKREŠ4)
110
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
39
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
109
PETAR DANOLIĆ (PITBUL)
124
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R010
133
2
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
112
1
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
R011
71
3
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
90
0
ROKO JURAS (PKREŠ4)
R012
110
2
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
39
1
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
R013
109
0
PETAR DANOLIĆ (PITBUL)
124
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R026
133
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
71
0
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
R027
110
0
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
124
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R039
133
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
124
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUKA ŽIŽIĆ, MORNAR
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. MARKO JANKOVIĆ, TERMINATOR
3. ANTE KOVAČIĆ, PIT BULL, Split
LK - Juniori -75
73
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
R004
54
0
JOSIP ČIKOTIĆ (TERMIN)
31
3
VITO MRŠIĆ (AMENO)
R005
88
0
IVAN MLADINA (PAUCI)
52
0
DUJE KLEPO (TERMIN)
R006
126
0
LUKA LEDENKO (MORNAR)
127
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
R020
73
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
31
0
VITO MRŠIĆ (AMENO)
R021
52
1
DUJE KLEPO (TERMIN)
127
2
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
R036
73
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
127
0
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
Osvajači medalja
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
3. VITO MRŠIĆ, AMENO
3. DUJE KLEPO, TERMINATOR
LK - Juniori -81
R007
132
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
131
3
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
32
MATEJ UVODIC (AMENO)
R008
37
0
MIHAEL MARTINAŠ (BORACPŽ)
57
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
134
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
R022
131
3
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
32
0
MATEJ UVODIC (AMENO)
R023
57
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
134
0
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
R037
131
1
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
57
2
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MATEO RAVLIĆ, PIT BULL, Split
2. IVAN BUZDOVAČIĆ, MORNAR
3. DOMAGOJ GORUPEC, ŠKORPION
3. MATEJ UVODIC, AMENO
LK - Juniori -86
R015
91
3
IVANO JURIĆ (PKREŠ4)
28
0
MIHAEL JELIČIĆ (AMENO)
72
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
R033
91
0
IVANO JURIĆ (PKREŠ4)
72
3
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. LEON DOMIĆ, BUDOKAI
2. IVANO JURIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. MIHAEL JELIČIĆ, AMENO
3. ----
LK - Juniori -91
R030
105
2
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
85
1
IVO VULETIĆ (GATA)
Osvajači medalja
1. RENATO ROGULJIĆ, PIT BULL, Split
2. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
3. ----
3. ----
LK - Juniori +91
R031
113
3
TONI PEŠO (UNIRENT)
38
0
VJEKO SESAR (BORACPŽ)
Osvajači medalja
1. TONI PEŠO, UNI RENT
2. VJEKO SESAR, Borac
3. ----
3. ----
LK - Juniorke -56
129
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
R009
137
3
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
142
0
LEONA MARIA JAREC (PITBUL)
130
NICOLE BULJAN (MORNAR)
58
NAOMI BREMEC (PITBUL)
R024
129
0
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
137
3
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
R025
130
3
NICOLE BULJAN (MORNAR)
58
0
NAOMI BREMEC (PITBUL)
R038
137
0
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
130
3
NICOLE BULJAN (MORNAR)
Osvajači medalja
1. NICOLE BULJAN, MORNAR
2. NAOMI DVORNIK, PIT BULL, Split
3. NAOMI BREMEC, PIT BULL, Split
3. MATEA ULOŽNIK, MORNAR