kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen) i KL (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
K1 Style - Juniori
K1 Style - Juniorke
K1 Style - Seniori
K1 Style - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
KL - Starije kadetkinje -32
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Starije kadetkinje -32
A034
131
3
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
129
0
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -42
A036
18
3
EMA ANĐELA ŽAJA (PITBUL)
179
0
KIRA CVETNIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. EMA ANĐELA ŽAJA, PIT BULL, Split
2. KIRA CVETNIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -46
A037
10
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
95
0
LINDA ZAKONOVIĆ (PITBUL)
108
TARA ŠVERKO (ZELG)
A040
10
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
108
0
TARA ŠVERKO (ZELG)
Osvajači medalja
1. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TARA ŠVERKO, TROJAN ISTRA
3. LINDA ZAKONOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
A038
176
0
IVA BORBAŠ (HUS-OS)
162
3
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
A039
175
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
158
0
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
A041
162
3
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
175
0
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. IVA BORBAŠ, HUS
3. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
KL - Starije kadetkinje -55
43
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
A042
37
0
GABRIELA PAVLINUŠIĆ (KULA )
119
3
BRUNA ŠARKO (CRO)
A043
49
0
DORIS SUVAJAC (BUJE)
77
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
132
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
A044
43
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
119
0
BRUNA ŠARKO (CRO)
A045
77
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
132
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
A048
43
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
77
0
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. BRUNA ŠARKO, CROATIA
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
KL - Starije kadetkinje -60
A046
100
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
126
3
ELENA ČVEK (NINJA)
A047
145
0
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
78
3
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
A049
126
0
ELENA ČVEK (NINJA)
78
3
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. TARA GAĆEŠA, KUTINA
2. ELENA ČVEK, NINJA
3. NAOMI DVORNIK, PIT BULL, Split
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
KL - Starije kadetkinje -65
A050
9
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
39
0
NIKOL ŠIMOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. NIKOL ŠIMOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----