kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO HRVATSKE - LOW KICK (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
HBD
IVANIĆ GRAD
kbk Pauci
Kickboxing klub B
KING
LEON GYM
LIBERTAS
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
OFC
OG GYM
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PREDATOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Seniorke -52
LK - Juniori -71
A001
179
3
MARIO MADUNIĆ (PITBUL)
84
0
STJEPAN ZAJEC (SV. DUH)
102
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
121
LUKA ČAĆIĆ (KING)
136
MATE SERTIĆ (OG GYM)
27
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
176
NEVEN ŠESTAK (MLADOST)
49
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
83
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
A014
179
0
MARIO MADUNIĆ (PITBUL)
102
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
A015
121
0
LUKA ČAĆIĆ (KING)
136
3
MATE SERTIĆ (OG GYM)
A016
27
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
176
0
NEVEN ŠESTAK (MLADOST)
A017
49
0
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
83
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
A038
102
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
136
0
MATE SERTIĆ (OG GYM)
A039
27
1
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
83
2
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
A054
102
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
83
2
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
2. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
3. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. MATE SERTIĆ, OG GYM
LK - Juniori -75
98
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
120
MARKO DORIĆ (KING)
177
MATEO KRSNIK (MLADOST)
28
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
A002
161
3
FILIP RUMAC (OFC)
69
0
ANTE DABRO (PITBUL)
8
IVAN MANDIĆ (SPARTAN)
142
FILIP VIDAK (LEONGYM)
137
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
A018
98
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
120
0
MARKO DORIĆ (KING)
A019
177
2
MATEO KRSNIK (MLADOST)
28
1
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
A020
161
3
FILIP RUMAC (OFC)
8
0
IVAN MANDIĆ (SPARTAN)
A021
142
0
FILIP VIDAK (LEONGYM)
137
3
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
A040
98
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
177
0
MATEO KRSNIK (MLADOST)
A041
161
3
FILIP RUMAC (OFC)
137
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
A055
98
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
161
0
FILIP RUMAC (OFC)
Medalists
1. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
2. FILIP RUMAC, OFC
3. MATEO KRSNIK, MLADOST
3. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
LK - Seniorke -52
B042
135
3
IZIDORA KOVAČEVIĆ (OG GYM)
81
0
ANITA ČENAN (SV. DUH)
B043
92
0
VALENTINA BALAŽINEC (ŠK)
44
3
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
B069
135
3
IZIDORA KOVAČEVIĆ (OG GYM)
44
0
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
Medalists
1. IZIDORA KOVAČEVIĆ, OG GYM
2. ŽELJANA PITEŠA, PIT BULL, Split
3. ANITA ČENAN, SVETI DUH
3. VALENTINA BALAŽINEC, ŠKORPION