kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO HRVATSKE - LOW KICK (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
HBD
IVANIĆ GRAD
kbk Pauci
Kickboxing klub B
KING
LEON GYM
LIBERTAS
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
OFC
OG GYM
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PREDATOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LK - Juniori -75
LK - Juniori -86
LK - Seniori -75
LK - Juniori -75
98
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
120
MARKO DORIĆ (KING)
177
MATEO KRSNIK (MLADOST)
28
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
A002
161
3
FILIP RUMAC (OFC)
69
0
ANTE DABRO (PITBUL)
8
IVAN MANDIĆ (SPARTAN)
142
FILIP VIDAK (LEONGYM)
137
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
A018
98
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
120
0
MARKO DORIĆ (KING)
A019
177
2
MATEO KRSNIK (MLADOST)
28
1
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
A020
161
3
FILIP RUMAC (OFC)
8
0
IVAN MANDIĆ (SPARTAN)
A021
142
0
FILIP VIDAK (LEONGYM)
137
3
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
A040
98
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
177
0
MATEO KRSNIK (MLADOST)
A041
161
3
FILIP RUMAC (OFC)
137
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
A055
98
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
161
0
FILIP RUMAC (OFC)
Medalists
1. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
2. FILIP RUMAC, OFC
3. MATEO KRSNIK, MLADOST
3. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
LK - Juniori -86
168
MARKO MILUN (MORNAR)
A024
162
3
LOVRO BRČIĆ (OFC)
104
0
MATEJ SMOLJO (ALFA ZG)
A046
168
3
MARKO MILUN (MORNAR)
162
0
LOVRO BRČIĆ (OFC)
Medalists
1. MARKO MILUN, MORNAR
2. LOVRO BRČIĆ, OFC
3. MATEJ SMOLJO, ALFA TEAM
3. ----
LK - Seniori -75
171
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
B001
24
3
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
178
0
MARINO PRANJIĆ (MLADOST)
B002
20
3
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
127
0
PERO VUICA (PAUCI)
B003
128
0
IVAN VRCIĆ (PKREŠ4)
110
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
91
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
B004
160
0
ALBAN DEXARI (OFC)
157
0
ROBERT MUJAGIĆ (TITAN)
B005
108
0
ANTE BURUM (LIBERTA)
54
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
B006
150
1
NIKOLA DEJAK (LEONGYM)
87
2
BORIS BIGLBAUER (0304984)
B030
171
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
24
1
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
B031
20
0
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
110
3
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
B032
91
0
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
157
0
ROBERT MUJAGIĆ (TITAN)
B033
54
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
87
0
BORIS BIGLBAUER (0304984)
B060
171
1
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
110
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
B061
91
0
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
54
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
B078
110
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
54
1
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
Medalists
1. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI