kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO HRVATSKE - LOW KICK (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
HBD
IVANIĆ GRAD
kbk Pauci
Kickboxing klub B
KING
LEON GYM
LIBERTAS
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
OFC
OG GYM
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PREDATOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -57
LK - Juniori -63,5
LK - Seniori -51
LK - Seniorke -56
LK - Seniorke +70
LK - Juniori -57
39
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
A003
113
0
JURICA ŠKARICA (KING)
11
3
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
A004
174
3
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
155
0
FILIP DUMIĆ (TITAN)
A005
55
3
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
66
0
TOMISLAV SLISKOVIC (MEGA.C.)
A030
39
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
11
0
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
A031
174
3
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
55
0
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
A050
39
0
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
174
3
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
Medalists
1. TOMISLAV JALŠOVEČKI, MLADOST
2. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
3. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
3. KARLO ANDRIŠEK, BUSHIDO
LK - Juniori -63,5
78
SLAVKO KUZMIĆ (SV. DUH)
A006
2
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
68
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
63
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
165
JOZO STUPALO (MORNAR)
A032
78
0
SLAVKO KUZMIĆ (SV. DUH)
2
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
A033
63
3
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
165
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
A051
2
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
63
0
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
Medalists
1. ANDREJ KEDVEŠ, SPARTAN GYM
2. BESMIR HELSHANI, MEGA CENTAR
3. SLAVKO KUZMIĆ, SVETI DUH
3. JOZO STUPALO, MORNAR
LK - Seniori -51
B066
21
3
VILSON DEMAJ (IVNCG)
64
0
MATEJ SAMANIC (MEGA.C.)
Medalists
1. VILSON DEMAJ, IVANIĆ GRAD
2. MATEJ SAMANIC, MEGA CENTAR
3. ----
3. ----
LK - Seniorke -56
B044
79
3
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
62
0
ANA VIGNJEVIC (MEGA.C.)
B045
95
0
KATARINA SEVER (CRO)
41
0
SUZANA PLETIKOSIĆ (PITBUL)
B070
79
3
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
95
0
KATARINA SEVER (CRO)
Medalists
1. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
2. KATARINA SEVER, CROATIA
3. ANA VIGNJEVIC, MEGA CENTAR
3. SUZANA PLETIKOSIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniorke +70
37
MARIJA MITROVIĆ (PITBUL)
B028
138
3
BOGGLARKA BRUNNER (LEONGYM)
59
0
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
65
NATALIJA SIMAC (MEGA.C.)
B029
124
0
IVANKA RIBIČIĆ (PAUCI)
159
3
INA MILOHANIĆ (KRŠAN)
B058
37
0
MARIJA MITROVIĆ (PITBUL)
138
3
BOGGLARKA BRUNNER (LEONGYM)
B059
65
3
NATALIJA SIMAC (MEGA.C.)
159
0
INA MILOHANIĆ (KRŠAN)
B077
138
3
BOGGLARKA BRUNNER (LEONGYM)
65
0
NATALIJA SIMAC (MEGA.C.)
Medalists
1. BOGGLARKA BRUNNER, LEON GYM
2. NATALIJA SIMAC, MEGA CENTAR
3. MARIJA MITROVIĆ, PIT BULL, Split
3. INA MILOHANIĆ, PREDATOR