kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO HRVATSKE - LOW KICK (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
HBD
IVANIĆ GRAD
kbk Pauci
Kickboxing klub B
KING
LEON GYM
LIBERTAS
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
OFC
OG GYM
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PREDATOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -75
LK - Juniorke -60
LK - Juniorke -70
LK - Seniori -71
LK - Seniori -81
LK - Juniori -63,5
78
SLAVKO KUZMIĆ (SV. DUH)
A006
2
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
68
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
63
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
165
JOZO STUPALO (MORNAR)
A032
78
0
SLAVKO KUZMIĆ (SV. DUH)
2
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
A033
63
3
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
165
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
A051
2
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
63
0
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
Medalists
1. ANDREJ KEDVEŠ, SPARTAN GYM
2. BESMIR HELSHANI, MEGA CENTAR
3. SLAVKO KUZMIĆ, SVETI DUH
3. JOZO STUPALO, MORNAR
LK - Juniori -67
167
LUKA LOZO (MORNAR)
A007
6
2
ALEKSANDAR LOMTATIDZE (SPARTAN)
89
1
VJEKOSLAV VUJANIĆ (0304984)
A008
170
3
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
115
0
MARIN VIDOVIĆ (KING)
A009
141
3
FILIP SLOVINAC (LEONGYM)
88
0
MIHAEL HALLER (0304984)
A034
167
3
LUKA LOZO (MORNAR)
6
0
ALEKSANDAR LOMTATIDZE (SPARTAN)
A035
170
3
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
141
0
FILIP SLOVINAC (LEONGYM)
A052
167
0
LUKA LOZO (MORNAR)
170
3
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
Medalists
1. TOMISLAV DADIĆ, MORNAR
2. LUKA LOZO, MORNAR
3. FILIP SLOVINAC, LEON GYM
3. ALEKSANDAR LOMTATIDZE, SPARTAN GYM
LK - Juniori -75
98
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
120
MARKO DORIĆ (KING)
177
MATEO KRSNIK (MLADOST)
28
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
A002
161
3
FILIP RUMAC (OFC)
69
0
ANTE DABRO (PITBUL)
8
IVAN MANDIĆ (SPARTAN)
142
FILIP VIDAK (LEONGYM)
137
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
A018
98
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
120
0
MARKO DORIĆ (KING)
A019
177
2
MATEO KRSNIK (MLADOST)
28
1
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
A020
161
3
FILIP RUMAC (OFC)
8
0
IVAN MANDIĆ (SPARTAN)
A021
142
0
FILIP VIDAK (LEONGYM)
137
3
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
A040
98
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
177
0
MATEO KRSNIK (MLADOST)
A041
161
3
FILIP RUMAC (OFC)
137
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
A055
98
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
161
0
FILIP RUMAC (OFC)
Medalists
1. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
2. FILIP RUMAC, OFC
3. MATEO KRSNIK, MLADOST
3. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
LK - Juniorke -60
A027
163
0
ADRIANA VUKOVIĆ (SPARTAN)
33
3
LUCIJA REGVAT (PITBUL)
A028
14
3
MARGARETA ANDRIŠEK (BUSHIDO)
107
0
MARIS PAVIČEVIĆ (LIBERTA)
A048
33
3
LUCIJA REGVAT (PITBUL)
14
0
MARGARETA ANDRIŠEK (BUSHIDO)
Medalists
1. LUCIJA REGVAT, PIT BULL, Split
2. MARGARETA ANDRIŠEK, BUSHIDO
3. ADRIANA VUKOVIĆ, SPARTAN GYM
3. MARIS PAVIČEVIĆ, LIBERTAS
LK - Juniorke -70
80
DORIS LUČINGER (SV. DUH)
A029
15
0
SUNČANA GAVRAN (BUSHIDO)
3
3
TENA LONČARIĆ (SPARTAN)
A049
80
1
DORIS LUČINGER (SV. DUH)
3
3
TENA LONČARIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. TENA LONČARIĆ, SPARTAN GYM
2. DORIS LUČINGER, SVETI DUH
3. SUNČANA GAVRAN, BUSHIDO
3. ----
LK - Seniori -71
B018
34
2
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
149
1
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
B019
5
0
GORAN KIHALIĆ (SPARTAN)
90
3
BORNA WERTAG (0304984)
B020
9
1
NIKOLA BOS (SPARTAN)
18
2
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
B021
134
0
DRAGAN VIDAS (KRŠAN)
166
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
B050
34
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
90
0
BORNA WERTAG (0304984)
B051
18
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
166
0
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
B073
34
1
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
18
2
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
Medalists
1. TIHOMIR VRANJIĆ, IVANIĆ GRAD
2. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
3. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
3. BORNA WERTAG, Kickboxing klub B
LK - Seniori -81
25
ANTE LULIĆ (PITBUL)
B007
56
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
70
0
MARIO ILIJEVIĆ (OTOK)
B008
32
0
IVICA OPAČAK (PITBUL)
111
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
96
LEO PAVIČIĆ (CRO)
57
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
B009
4
1
STIPE MARELJA (SPARTAN)
77
2
BRUNO GELENČIR (SV. DUH)
B010
86
0
SAŠA DROBAC (PITBUL)
116
0
MARKO PARAĐIK (KING)
52
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
B034
25
0
ANTE LULIĆ (PITBUL)
56
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
B035
111
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
96
0
LEO PAVIČIĆ (CRO)
B036
57
3
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
77
0
BRUNO GELENČIR (SV. DUH)
B037
116
0
MARKO PARAĐIK (KING)
52
3
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
B062
56
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
111
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
B063
57
2
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
52
1
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
B079
56
0
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
57
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
Medalists
1. TONI MIKELIĆ, TROJAN
2. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN
3. IVAN ĆUKLIN, PIT BULL, Zagreb
3. FILIP GRGURIĆ, KING