kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO HRVATSKE - LOW KICK (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
HBD
IVANIĆ GRAD
kbk Pauci
Kickboxing klub B
KING
LEON GYM
LIBERTAS
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
OFC
OG GYM
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PREDATOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -57
LK - Juniori -60
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Seniori -67
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Juniori -57
39
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
A003
113
0
JURICA ŠKARICA (KING)
11
3
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
A004
174
3
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
155
0
FILIP DUMIĆ (TITAN)
A005
55
3
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
66
0
TOMISLAV SLISKOVIC (MEGA.C.)
A030
39
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
11
0
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
A031
174
3
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
55
0
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
A050
39
0
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
174
3
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
Medalists
1. TOMISLAV JALŠOVEČKI, MLADOST
2. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
3. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
3. KARLO ANDRIŠEK, BUSHIDO
LK - Juniori -60
A022
122
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
129
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
A023
40
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
58
0
IVAN KARAMATIĆ (ZELG1)
A045
122
2
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
40
1
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Medalists
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
3. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. IVAN KARAMATIĆ, TROJAN
LK - Juniori -67
167
LUKA LOZO (MORNAR)
A007
6
2
ALEKSANDAR LOMTATIDZE (SPARTAN)
89
1
VJEKOSLAV VUJANIĆ (0304984)
A008
170
3
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
115
0
MARIN VIDOVIĆ (KING)
A009
141
3
FILIP SLOVINAC (LEONGYM)
88
0
MIHAEL HALLER (0304984)
A034
167
3
LUKA LOZO (MORNAR)
6
0
ALEKSANDAR LOMTATIDZE (SPARTAN)
A035
170
3
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
141
0
FILIP SLOVINAC (LEONGYM)
A052
167
0
LUKA LOZO (MORNAR)
170
3
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
Medalists
1. TOMISLAV DADIĆ, MORNAR
2. LUKA LOZO, MORNAR
3. FILIP SLOVINAC, LEON GYM
3. ALEKSANDAR LOMTATIDZE, SPARTAN GYM
LK - Juniori -71
A001
179
3
MARIO MADUNIĆ (PITBUL)
84
0
STJEPAN ZAJEC (SV. DUH)
102
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
121
LUKA ČAĆIĆ (KING)
136
MATE SERTIĆ (OG GYM)
27
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
176
NEVEN ŠESTAK (MLADOST)
49
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
83
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
A014
179
0
MARIO MADUNIĆ (PITBUL)
102
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
A015
121
0
LUKA ČAĆIĆ (KING)
136
3
MATE SERTIĆ (OG GYM)
A016
27
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
176
0
NEVEN ŠESTAK (MLADOST)
A017
49
0
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
83
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
A038
102
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
136
0
MATE SERTIĆ (OG GYM)
A039
27
1
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
83
2
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
A054
102
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
83
2
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
2. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
3. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. MATE SERTIĆ, OG GYM
LK - Juniori -75
98
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
120
MARKO DORIĆ (KING)
177
MATEO KRSNIK (MLADOST)
28
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
A002
161
3
FILIP RUMAC (OFC)
69
0
ANTE DABRO (PITBUL)
8
IVAN MANDIĆ (SPARTAN)
142
FILIP VIDAK (LEONGYM)
137
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
A018
98
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
120
0
MARKO DORIĆ (KING)
A019
177
2
MATEO KRSNIK (MLADOST)
28
1
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
A020
161
3
FILIP RUMAC (OFC)
8
0
IVAN MANDIĆ (SPARTAN)
A021
142
0
FILIP VIDAK (LEONGYM)
137
3
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
A040
98
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
177
0
MATEO KRSNIK (MLADOST)
A041
161
3
FILIP RUMAC (OFC)
137
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
A055
98
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
161
0
FILIP RUMAC (OFC)
Medalists
1. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
2. FILIP RUMAC, OFC
3. MATEO KRSNIK, MLADOST
3. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
LK - Seniori -67
B014
100
3
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
112
0
HRVOJE GRIVIČIĆ (KING)
B015
50
3
DINO TAĆI (AMENO)
146
0
MARIO PETEK (LEONGYM)
B016
30
2
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
152
1
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
B017
154
2
DARIO VUGDELIJA (TITAN)
151
1
ROKO PINTARIĆ (LEONGYM)
B048
100
0
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
50
3
DINO TAĆI (AMENO)
B049
30
2
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
154
1
DARIO VUGDELIJA (TITAN)
B072
50
3
DINO TAĆI (AMENO)
30
0
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DINO TAĆI, AMENO
2. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
3. MARIO KATIĆ, UNI RENT
3. DARIO VUGDELIJA, TITAN GYM
LK - Seniori -75
171
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
B001
24
3
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
178
0
MARINO PRANJIĆ (MLADOST)
B002
20
3
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
127
0
PERO VUICA (PAUCI)
B003
128
0
IVAN VRCIĆ (PKREŠ4)
110
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
91
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
B004
160
0
ALBAN DEXARI (OFC)
157
0
ROBERT MUJAGIĆ (TITAN)
B005
108
0
ANTE BURUM (LIBERTA)
54
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
B006
150
1
NIKOLA DEJAK (LEONGYM)
87
2
BORIS BIGLBAUER (0304984)
B030
171
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
24
1
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
B031
20
0
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
110
3
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
B032
91
0
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
157
0
ROBERT MUJAGIĆ (TITAN)
B033
54
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
87
0
BORIS BIGLBAUER (0304984)
B060
171
1
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
110
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
B061
91
0
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
54
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
B078
110
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
54
1
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
Medalists
1. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
LK - Seniori -81
25
ANTE LULIĆ (PITBUL)
B007
56
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
70
0
MARIO ILIJEVIĆ (OTOK)
B008
32
0
IVICA OPAČAK (PITBUL)
111
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
96
LEO PAVIČIĆ (CRO)
57
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
B009
4
1
STIPE MARELJA (SPARTAN)
77
2
BRUNO GELENČIR (SV. DUH)
B010
86
0
SAŠA DROBAC (PITBUL)
116
0
MARKO PARAĐIK (KING)
52
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
B034
25
0
ANTE LULIĆ (PITBUL)
56
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
B035
111
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
96
0
LEO PAVIČIĆ (CRO)
B036
57
3
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
77
0
BRUNO GELENČIR (SV. DUH)
B037
116
0
MARKO PARAĐIK (KING)
52
3
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
B062
56
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
111
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
B063
57
2
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
52
1
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
B079
56
0
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
57
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
Medalists
1. TONI MIKELIĆ, TROJAN
2. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN
3. IVAN ĆUKLIN, PIT BULL, Zagreb
3. FILIP GRGURIĆ, KING
LK - Seniori -86
B022
75
3
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
140
0
DANIJEL CIFREK (LEONGYM)
B023
114
0
MARINO UGRINA (KING)
103
3
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
B024
117
3
OGNJEN TOPALOVIC (KING)
71
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
B025
119
2
MIROSLAV ODOLJEVIĆ (KING)
26
1
ANTONIO JANDRIĆ (PITBUL)
B052
75
3
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
103
0
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
B053
117
0
OGNJEN TOPALOVIC (KING)
119
0
MIROSLAV ODOLJEVIĆ (KING)
B074
75
0
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
117
3
OGNJEN TOPALOVIC (KING)
Medalists
1. OGNJEN TOPALOVIC, KING
2. LUKA JURIĆ, SVETI DUH
3. MIROSLAV ODOLJEVIĆ, KING
3. BERNARDO STANIČIĆ, SPORT LIFE