kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO HRVATSKE - LOW KICK (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
HBD
IVANIĆ GRAD
kbk Pauci
Kickboxing klub B
KING
LEON GYM
LIBERTAS
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
OFC
OG GYM
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PREDATOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -81
LK - Seniorke -52
LK - Seniorke -60
LK - Juniori -81
A010
101
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
47
0
IVO ILIJIĆ (PITBUL)
A011
16
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
130
0
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
A012
12
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
60
3
MARIO CRNOBORI (ZELG)
A013
94
0
JOSIP PASTUOVIĆ (PITBUL)
132
3
DINO VUKASOVIĆ (DUGIRAT)
A036
101
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
16
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
A037
60
0
MARIO CRNOBORI (ZELG)
132
3
DINO VUKASOVIĆ (DUGIRAT)
A053
16
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
132
0
DINO VUKASOVIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
2. DINO VUKASOVIĆ, DALMACIJA
3. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
3. MARIO CRNOBORI, TROJAN ISTRA
LK - Seniorke -52
B042
135
3
IZIDORA KOVAČEVIĆ (OG GYM)
81
0
ANITA ČENAN (SV. DUH)
B043
92
0
VALENTINA BALAŽINEC (ŠK)
44
3
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
B069
135
3
IZIDORA KOVAČEVIĆ (OG GYM)
44
0
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
Medalists
1. IZIDORA KOVAČEVIĆ, OG GYM
2. ŽELJANA PITEŠA, PIT BULL, Split
3. ANITA ČENAN, SVETI DUH
3. VALENTINA BALAŽINEC, ŠKORPION
LK - Seniorke -60
82
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
B027
145
3
KARMEN BERTIĆ (LEONGYM)
93
0
ELENA MAŠKARIN (ŠK)
35
MARIJA BODAČ (PITBUL)
148
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
B056
82
2
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
145
1
KARMEN BERTIĆ (LEONGYM)
B057
35
3
MARIJA BODAČ (PITBUL)
148
0
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
B076
82
0
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
35
3
MARIJA BODAČ (PITBUL)
Medalists
1. MARIJA BODAČ, PIT BULL, Split
2. DRAGANA RESANOVIĆ, SVETI DUH
3. MONIKA BABIĆ, LEON GYM
3. KARMEN BERTIĆ, LEON GYM