kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO HRVATSKE - Full Contact, Kick Light
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Kick light
Full contact
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
FC - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ROKO DOŽDOR
PIT BULL, Split
FC-JUN-M-67
3
3
6
0
6
2.
TOMISLAV BOGDANOVIC
PETAR KREŠIMIR IV.
FC-JUN-M-81
2
2
6
1
6
3.
BRUNO NINČEVIĆ
PIT BULL, Split
FC-JUN-M-71
2
2
6
0
6
4.
NIKICA RADONIĆ
SVETI JURE, Vrgorac
FC-JUN-M-75
2
2
6
0
6
5.
IVAN ĐUKA
PAUCI
FC-JUN-M-91
1
1
3
1
3
6.
KARLO UŠLJEBRKA
MORNAR
FC-JUN-M+91
1
1
3
0
3
7.
MUHAMET DESKAJ
PIT BULL, Split
FC-JUN-M-60
1
1
3
0
3
8.
DINO SUDIĆ
DALMACIJA
FC-JUN-M-57
1
1
0
0
0
9.
ZVONE VRKIC
MORNAR
FC-JUN-M-67
3
2
3
0
0
10.
HRVOJE UJEVIĆ
MORNAR
FC-JUN-M+91
2
1
3
0
0
11.
IVAN NOVOSEL
IVANIĆ GRAD
FC-JUN-M-75
2
1
3
0
0
12.
LEO ODAK
MORNAR
FC-JUN-M-71
2
1
3
0
0
13.
MIHOVIL ŽDERIĆ
PIT BULL, Split
FC-JUN-M-91
2
1
3
0
0
14.
ANTON LJUCOVIĆ
IVANIĆ GRAD
FC-JUN-M-71
2
1
1
0
-1
15.
LUKA ČAČIĆ
KING
FC-JUN-M-71
2
1
2
0
-2
16.
MATE SKELIN
UNI RENT
FC-JUN-M-81
2
1
2
0
-2
17.
SLAVEN ŠARAVANJA
PIT BULL, Split
FC-JUN-M-81
2
1
2
0
-2
18.
TONI KEŠINA
PIT BULL, Split
FC-JUN-M-75
2
1
0
0
-3
19.
HRVOJE SIKAVICA
PIT BULL, Split
FC-JUN-M-67
1
0
0
0
0
20.
JOSIP PALADA
TROGIR
FC-JUN-M-81
1
0
1
0
-1
21.
LUCIJANO RADIĆ
AMENO
FC-JUN-M-81
1
0
1
0
-1
22.
DOMINIK MARETIĆ
MORNAR
FC-JUN-M-91
1
0
0
0
-3
23.
JOZO STUPALO
MORNAR
FC-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
24.
LUKA PETRIČEVIĆ
PIT BULL, Split
FC-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
25.
MARKO DORIĆ
KING
FC-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
26.
SKROZA MATEO
PETAR KREŠIMIR IV.
FC-JUN-M-60
1
0
0
0
-3
27.
TOMISLAV ERCEG
AMENO
FC-JUN-M+91
1
0
0
0
-3
28.
TOMISLAV NIKOLIC
ARGENTIN STYLE
FC-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
FC - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DIANA MLADIĆ
ZMAJ
FC-JUN-Ž-60
2
2
6
0
6
2.
GRACIA MARIĆ
KUTINA
FC-JUN-Ž-48
1
1
3
1
3
3.
KRISTINA BORAS
IMOTSKI
FC-JUN-Ž-65
1
1
3
1
3
4.
KARMELA MAKELJA
DALMATINO
FC-JUN-Ž-60
2
1
3
1
0
5.
ANAMARIJA ČVRK
KUTINA
FC-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-3
6.
LUCIJA JOVIĆ
PIT BULL, Split
FC-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-3
7.
MARINA LONČAR
IMOTSKI
FC-JUN-Ž-48
1
0
0
0
-3
8.
VEDRANA VIDOVIC
MORNAR
FC-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
FC - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATIJA MAĐERIĆ
ARMUS
FC-SEN-M-81
3
3
6
0
6
2.
ANDRIJA LEKIĆ
PIT BULL, Split
FC-SEN-M-91
2
2
6
0
6
3.
LEON PALJUŠIĆ
MORNAR
FC-SEN-M-71
2
2
6
0
6
4.
STJEPAN BRČIĆ
LEON GYM
FC-SEN-M-60
2
2
5
0
4
5.
MARIN ROSO
SVETI DUH
FC-SEN-M-86
2
2
3
0
3
6.
MARIO KATIĆ
AMENO
FC-SEN-M-67
2
2
3
0
3
7.
LUKA DOMAZET
PAUCI
FC-SEN-M+91
1
1
3
0
3
8.
VLATKO ŽAJA
MORNAR
FC-SEN-M-75
1
1
3
0
3
9.
IVAN ZIDAR
SVETI DUH
FC-SEN-M-63,5
1
1
2
0
1
10.
MARKO ČIZMIĆ
PIT BULL, Split
FC-SEN-M-81
3
2
6
1
3
11.
GORDAN BAKŠIĆ
JASTREB
FC-SEN-M-81
2
1
3
0
3
12.
ROKO PINTARIĆ
LEON GYM
FC-SEN-M-63,5
2
1
4
0
2
13.
ADAM BLAUHORN
ZAGREB
FC-SEN-M-71
2
1
3
0
0
14.
ANTO NAKIC
MORNAR
FC-SEN-M-60
2
1
3
0
0
15.
DAVOR PERKOVIĆ
PETAR KREŠIMIR IV.
FC-SEN-M-86
2
1
3
0
0
16.
DINO TAĆI
AMENO
FC-SEN-M-67
2
1
3
0
0
17.
FILIP TADIĆ
MORNAR
FC-SEN-M-75
2
1
3
0
0
18.
MATE LABROVIĆ
MORNAR
FC-SEN-M-91
2
1
3
0
0
19.
LEO ERCEGOVIĆ
TERMINATOR
FC-SEN-M-81
2
1
2
0
-2
20.
STANKO JERMELIC
MORNAR
FC-SEN-M-81
1
0
1
0
-1
21.
VILSON DEMAJ
IVANIĆ GRAD
FC-SEN-M-60
1
0
1
0
-1
22.
ANTE OPAČAK
KUTINA
FC-SEN-M-63,5
1
0
0
0
-3
23.
DAMIR JUNAKOVIĆ
PIT BULL, Split
FC-SEN-M-86
1
0
0
0
-3
24.
DAMIR BAGAVAC
PIT BULL, Split
FC-SEN-M-71
1
0
0
0
-3
25.
DINO ALFIREVIĆ
AMENO
FC-SEN-M-81
1
0
0
0
-3
26.
FILIP GRGURIĆ
KING
FC-SEN-M-81
1
0
0
0
-3
27.
IVAN VUKMAN
TROGIR
FC-SEN-M-75
1
0
0
0
-3
28.
JOSIP ĆEPIĆ
ZMAJ
FC-SEN-M-91
1
0
0
0
-3
29.
JOŠKO SMOLJIĆ
TROGIR
FC-SEN-M-81
1
0
0
0
-3
30.
JURE ĐONLIĆ
MORNAR
FC-SEN-M+91
1
0
0
0
-3
31.
MARIJO NINČEVIĆ
PIT BULL, Split
FC-SEN-M-71
1
0
0
0
-3
32.
NENAD KOVAČEVIĆ
PIT BULL, Split
FC-SEN-M-91
1
0
0
0
-3
33.
OGNJEN LEDINŠČAK
ZMAJ
FC-SEN-M-67
1
0
0
0
-3
34.
TOMISLAV VUĐAN
LEON GYM
FC-SEN-M-60
1
0
0
0
-3
FC - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MONIKA BABIĆ
LEON GYM
FC-SEN-Ž-56
2
2
5
0
4
2.
NIVES RADIĆ
PIT BULL, Split
FC-SEN-Ž+70
2
2
0
0
0
3.
FILIPA MERČEP
LOTUS
FC-SEN-Ž-65
1
1
3
0
3
4.
ANA FILIPOVIĆ
IVANIĆ GRAD
FC-SEN-Ž-52
1
1
0
0
0
5.
ANA BAJIĆ
MORNAR
FC-SEN-Ž+70
1
0
0
0
0
6.
ELA FILIPOVIĆ
MORNAR
FC-SEN-Ž+70
1
0
0
0
0
7.
LUCIJA REGVAT
ZAGREB
FC-SEN-Ž-56
1
0
1
0
-1
8.
ANTONELA BEGONJA-ORLIC
PRETORIAN
FC-SEN-Ž-56
1
0
0
0
-3
9.
SANJA KUŠETA
MORNAR
FC-SEN-Ž-65
1
0
0
0
-3
FC - Juniori, FC - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PIT BULL, Split
20
1.
1
6.
21
3
1
3
1.
2.
MORNAR
14
2.
3
4.
17
1
3
3
2.
3.
PETAR KREŠIMIR IV.
8
3.
0
7.
8
1
1
0
3.
4.
IMOTSKI
0
11.
8
1.
8
1
1
0
3.
5.
KUTINA
0
11.
6
2.
6
1
0
1
5.
6.
DALMACIJA
5
4.
0
7.
5
1
0
0
6.
7.
PAUCI
5
4.
0
7.
5
1
0
0
6.
8.
SVETI JURE, Vrgorac
5
4.
0
7.
5
1
0
0
6.
9.
ZMAJ
0
11.
5
3.
5
1
0
0
6.
10.
IVANIĆ GRAD
4
7.
0
7.
4
0
1
1
10.
11.
KING
4
7.
0
7.
4
0
1
1
10.
12.
DALMATINO
0
11.
3
4.
3
0
1
0
12.
13.
UNI RENT
3
9.
0
7.
3
0
1
0
12.
14.
AMENO
2
10.
0
7.
2
0
0
2
14.
15.
ARGENTIN STYLE
0
11.
0
7.
0
0
0
0
15.
16.
TROGIR
0
11.
0
7.
0
0
0
0
15.
FC - Seniori, FC - Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
MORNAR
22
1.
7
1.
29
2
6
1
1.
2.
PIT BULL, Split
12
2.
5
2.
17
2
1
4
2.
3.
LEON GYM
9
4.
5
2.
14
2
1
1
3.
4.
SVETI DUH
10
3.
0
8.
10
2
0
0
4.
5.
AMENO
8
5.
0
8.
8
1
1
0
5.
6.
IVANIĆ GRAD
1
11.
5
2.
6
1
0
1
6.
7.
ARMUS
5
6.
0
8.
5
1
0
0
7.
8.
PAUCI
5
6.
0
8.
5
1
0
0
7.
9.
LOTUS
0
16.
5
2.
5
1
0
0
7.
10.
ZAGREB
3
8.
1
7.
4
0
1
1
10.
11.
PETAR KREŠIMIR IV.
3
8.
0
8.
3
0
1
0
11.
12.
PRETORIAN
0
16.
3
6.
3
0
1
0
11.
13.
ZMAJ
2
10.
0
8.
2
0
0
2
13.
14.
JASTREB
1
11.
0
8.
1
0
0
1
14.
15.
KUTINA
1
11.
0
8.
1
0
0
1
14.
16.
TERMINATOR
1
11.
0
8.
1
0
0
1
14.
17.
TROGIR
1
11.
0
8.
1
0
0
1
14.
18.
KING
0
16.
0
8.
0
0
0
0
18.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
MORNAR
36
1.
10
1.
46
3
9
4
1.
2.
PIT BULL, Split
32
2.
6
3.
38
5
2
7
2.
3.
LEON GYM
9
7.
5
5.
14
2
1
1
3.
4.
PETAR KREŠIMIR IV.
11
3.
0
12.
11
1
2
0
4.
5.
PAUCI
10
4.
0
12.
10
2
0
0
5.
6.
SVETI DUH
10
4.
0
12.
10
2
0
0
5.
7.
IVANIĆ GRAD
5
8.
5
5.
10
1
1
2
7.
8.
AMENO
10
4.
0
12.
10
1
1
2
7.
9.
IMOTSKI
0
20.
8
2.
8
1
1
0
9.
10.
KUTINA
1
16.
6
3.
7
1
0
2
10.
11.
ZMAJ
2
15.
5
5.
7
1
0
2
10.
12.
ARMUS
5
8.
0
12.
5
1
0
0
12.
13.
DALMACIJA
5
8.
0
12.
5
1
0
0
12.
14.
SVETI JURE, Vrgorac
5
8.
0
12.
5
1
0
0
12.
15.
LOTUS
0
20.
5
5.
5
1
0
0
12.
16.
KING
4
12.
0
12.
4
0
1
1
16.
17.
ZAGREB
3
13.
1
11.
4
0
1
1
16.
18.
UNI RENT
3
13.
0
12.
3
0
1
0
18.
19.
DALMATINO
0
20.
3
9.
3
0
1
0
18.
20.
PRETORIAN
0
20.
3
9.
3
0
1
0
18.
21.
JASTREB
1
16.
0
12.
1
0
0
1
21.
22.
TERMINATOR
1
16.
0
12.
1
0
0
1
21.
23.
TROGIR
1
16.
0
12.
1
0
0
1
21.
24.
ARGENTIN STYLE
0
20.
0
12.
0
0
0
0
24.