kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO HRVATSKE - Full Contact, Kick Light
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARGENTIN STYLE
ARMUS
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KNEZ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TERMINATOR
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -60
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
FC - Juniori -91
FC - Juniorke -60
FC - Seniori -71
FC - Seniori -81
FC - Seniori -86
FC - Seniori -91
FC - Seniorke -52
FC - Seniorke +70
FC - Juniori -60
RING040
57
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
24
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ----
3. ----
FC - Juniori -67
135
JOZO STUPALO (MORNAR)
RING001
29
0
HRVOJE SIKAVICA (PITBUL)
26
0
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
39
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
RING002
27
0
LUKA PETRIČEVIĆ (PITBUL)
89
3
ZVONE VRKIC (MORNAR)
RING029
135
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
26
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
RING030
39
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
89
0
ZVONE VRKIC (MORNAR)
RING058
26
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
89
0
ZVONE VRKIC (MORNAR)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. ZVONE VRKIC, MORNAR
3. JOZO STUPALO, MORNAR
3. ----
FC - Juniori -71
21
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
RING003
44
0
TOMISLAV NIKOLIC (AS)
137
3
LEO ODAK (MORNAR)
101
LUKA ČAČIĆ (KING)
RING004
70
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
32
0
ROBERTO BRAJKOVIĆ (PITBUL)
RING031
21
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
137
0
LEO ODAK (MORNAR)
RING032
101
2
LUKA ČAČIĆ (KING)
70
1
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
RING059
21
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
101
0
LUKA ČAČIĆ (KING)
Medalists
1. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
2. LUKA ČAČIĆ, KING
3. LEO ODAK, MORNAR
3. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
FC - Juniori -75
10
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
RING005
80
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
31
0
TONI KEŠINA (PITBUL)
71
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
100
MARKO DORIĆ (KING)
RING033
10
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
31
0
TONI KEŠINA (PITBUL)
RING034
71
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
100
0
MARKO DORIĆ (KING)
RING060
10
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
71
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
Medalists
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. TONI KEŠINA, PIT BULL, Split
3. MARKO DORIĆ, KING
FC - Juniori -81
58
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
RING006
41
1
JOSIP PALADA (TROGIR)
30
2
SLAVEN ŠARAVANJA (PITBUL)
7
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
97
MATE SKELIN (UNIRENT)
RING035
58
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
30
0
SLAVEN ŠARAVANJA (PITBUL)
RING036
7
1
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
97
2
MATE SKELIN (UNIRENT)
RING061
58
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
97
0
MATE SKELIN (UNIRENT)
Medalists
1. TOMISLAV BOGDANOVIC, PETAR KREŠIMIR IV.
2. MATE SKELIN, UNI RENT
3. SLAVEN ŠARAVANJA, PIT BULL, Split
3. LUCIJANO RADIĆ, AMENO
FC - Juniori -91
108
IVAN ĐUKA (PAUCI)
RING011
92
0
DOMINIK MARETIĆ (MORNAR)
33
3
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
RING046
108
3
IVAN ĐUKA (PAUCI)
33
0
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
Medalists
1. IVAN ĐUKA, PAUCI
2. MIHOVIL ŽDERIĆ, PIT BULL, Split
3. DOMINIK MARETIĆ, MORNAR
3. ----
FC - Juniorke -60
RING013
45
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
122
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
RING014
145
0
LUCIJA JOVIĆ (PITBUL)
18
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
RING048
45
0
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
18
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
3. LUCIJA JOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
FC - Seniori -71
RING020
138
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
46
0
DAMIR BAGAVAC (PITBUL)
RING021
47
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
34
0
MARIJO NINČEVIĆ (PITBUL)
RING052
138
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
47
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
Medalists
1. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
2. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
3. DAMIR BAGAVAC, PIT BULL, Split
3. MARIJO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
FC - Seniori -81
RING007
126
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
52
0
DINO ALFIREVIĆ (AMENO)
RING008
78
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
99
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
RING009
43
0
JOŠKO SMOLJIĆ (TROGIR)
40
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
RING010
118
2
LEO ERCEGOVIĆ (TERMIN)
142
1
STANKO JERMELIC (MORNAR)
RING037
126
0
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
78
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
RING038
40
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
118
0
LEO ERCEGOVIĆ (TERMIN)
RING062
78
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
40
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
3. LEO ERCEGOVIĆ, TERMINATOR
FC - Seniori -86
RING023
119
0
MARIN ROSO (SV. DUH)
76
0
JACOB KOSIĆ (PITBUL)
RING024
60
0
DAMIR JUNAKOVIĆ (PITBUL)
56
3
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
RING054
119
3
MARIN ROSO (SV. DUH)
56
0
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
Medalists
1. MARIN ROSO, SVETI DUH
2. DAVOR PERKOVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ----
3. DAMIR JUNAKOVIĆ, PIT BULL, Split
FC - Seniori -91
RING025
22
3
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
19
0
JOSIP ĆEPIĆ (ZMAJ)
RING026
68
0
NENAD KOVAČEVIĆ (PITBUL)
139
3
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
RING055
22
3
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
139
0
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
Medalists
1. ANDRIJA LEKIĆ, PIT BULL, Split
2. MATE LABROVIĆ, MORNAR
3. JOSIP ĆEPIĆ, ZMAJ
3. NENAD KOVAČEVIĆ, PIT BULL, Split
FC - Seniorke -52
RING044
69
0
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
117
0
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
Medalists
1. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ----
3. ----
3. ----
FC - Seniorke +70
RING028
77
0
NIVES RADIĆ (PITBUL)
91
0
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
87
ANA BAJIĆ (MORNAR)
RING057
77
0
NIVES RADIĆ (PITBUL)
87
0
ANA BAJIĆ (MORNAR)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. ANA BAJIĆ, MORNAR
3. ELA FILIPOVIĆ, MORNAR
3. ----