kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstva Hrvatske K1-J, KL-J/S
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PAUCI
PIT BULL, Split
PREDATOR
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori -69
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -74
KL - Seniorke -60
KL - Juniori -69
1011
38
0
HRVOJE PEULIC (MEGA.C.)
86
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
80
NIKO MUJDZIC (KING)
1013
144
3
LEO AMIDŽIĆ (MLADOST)
132
0
JOSIP ROŽIĆ (UNIRENT)
13
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
1014
152
0
JURAJ PRIMORAC (MLADOST)
24
3
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
128
IVAN BOČINA (UNIRENT)
1015
12
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
109
0
DAVID JURKOVIĆ (ZELG)
58
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1016
86
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
80
0
NIKO MUJDZIC (KING)
1017
144
0
LEO AMIDŽIĆ (MLADOST)
13
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
1018
24
0
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
128
3
IVAN BOČINA (UNIRENT)
1019
12
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
58
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1020
86
0
ENRIKO KRLUK (HBD)
13
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
1021
128
0
IVAN BOČINA (UNIRENT)
12
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
1023
13
2
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
12
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. ENRIKO KRLUK, HBD
3. IVAN BOČINA, UNI RENT
KL - Juniorke +70
1045
136
1
PETRA RAJČIĆ (UNIRENT)
81
2
DEBORAH NELL (MEGA.C.)
160
KARMEN GALAC (VELEBIT)
184
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
146
LUKRECIJA KEFELJA (MLADOST)
1047
81
0
DEBORAH NELL (MEGA.C.)
160
3
KARMEN GALAC (VELEBIT)
1046
184
0
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
146
0
LUKRECIJA KEFELJA (MLADOST)
1048
160
3
KARMEN GALAC (VELEBIT)
146
0
LUKRECIJA KEFELJA (MLADOST)
Osvajači medalja
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. LUKRECIJA KEFELJA, MLADOST
3. DEBORAH NELL, MEGA CENTAR
3. ----
KL - Seniori -74
2007
42
1
LEONHARD ŠARIĆ (SVKRSVN)
153
2
ARMANDO VALE (KRŠAN)
174
DARIO VUGDELIJA (TITAN)
40
DARIO ROM (MEGA.C.)
127
ANTE BUZOV (UNIRENT)
106
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
67
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
20
DANIEL CAR (ZMAJ)
159
ROKO ŠARE (VELEBIT)
2009
153
0
ARMANDO VALE (KRŠAN)
174
3
DARIO VUGDELIJA (TITAN)
2008
40
0
DARIO ROM (MEGA.C.)
127
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
2010
106
3
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
67
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
2011
20
0
DANIEL CAR (ZMAJ)
159
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
2012
174
0
DARIO VUGDELIJA (TITAN)
127
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
2013
106
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
159
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
2015
127
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
159
1
ROKO ŠARE (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. DARIO VUGDELIJA, TITAN GYM
3. MATIJA BRKLJAČIĆ, TROJAN ISTRA
KL - Seniorke -60
2040
33
0
JASENKA RIBARIĆ (ALFA ZG)
21
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
158
KATA ŠARE (VELEBIT)
2042
21
2
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
158
1
KATA ŠARE (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. KATA ŠARE, VELEBIT
3. JASENKA RIBARIĆ, ALFA TEAM
3. ----